هیچ مرجعی برای نظارت بر قیمت‌گذاری‌ها وجود ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167472
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۴:۵۱
دادستان قزوین:
شاخص : دادستان قزوین گفت: متاسفانه هیچ مرجعی برای کنترل و نظارت بر قیمت گذاری وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین پیش از ظهر امروز در نشست مشترک دستگاه قضایی و انتظامی که در سالن جلسات ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: حرکت قوه قضاییه باید برمبنای ایثار باشد چرا که ایثار مظهر شهادت است.

وی با اشاره به موضوع آزادراه قزوین_زنجان گفت: این حرکت، کاری مثبت در احیاء حقوق عامه بود که با تلاش پلیس راه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی صورت گرفت.

صادقی ابراز کرد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اعتماد سازی نباید مورد غفلت قرار گیرد و اگر لازم است نیروی انتظامی در جایی اقتدار نشان دهد باید حمایت از مردم را در بر گیرد.

دادستان قزوین تصریح کرد: همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد ناشی از مسایل روانی جامعه نیست بلکه برخی از تصمیمات غلط در دستگاه های اجرایی موجب بروز برخی مشکلات شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، قوه قضاییه نیز باید همگام با دولت برای برداشتن مشکلات از دوش مردم کمک کند تا مشکلاتی که امروز گریبان‌گیر بازار خودرو و کالاهای دیگر شده را برطرف کنیم‌.

این مسوول ادامه داد: توقع ما این است که دولت باید به رفع مشکلات مردم کمک کند چراکه امروز مردم در شرایط سختی به سر می برند.

صادقی نیارکی تصریح کرد: متاسفانه هیچ مرجعی برای کنترل و نظارت بر قیمت گذاری وجود ندارد.

وی خطاب به نمایندگان مجلس حاضر در جلسه گفت: انتظار داریم زمینه هایی را ایجاد کنیم که مشکلات حل شود نه اینکه گره ای بر گره های دیگر اضافه کنند.

این مسوول اضافه کرد: در بحث قانون مبارزه با مواد مخدر تصمیمی که در مجلس گرفته شد نیز مسائل جدی در جامعه به وجود آورد و بستر کشفیات و مشکلات این قانون در بحث تقاضا و آلودگی بیش از حد در مواد مخدر را فراهم آورد.

دادستان قزوین با اشاره به قانون ممنوعیت ارائه قلیان در کشور بیان کرد: در این موضوع با نگاه های متفاوت در کشور مواجه هستیم در حالی که یک امر غیر ضرور است و علاوه بر اینکه یک آسیب اجتماعی محسوب می شود در سلامت و دینداری مردم نیز تاثیرگذار است.

صادقی نیارکی افزود: در بخش حقوق عامه انتظار ما از نمایندگان این است که گام های موثری را در این زمبنه بردارند.

وی ابراز کرد: در بخش برندسازی قزوین تنها استانی است که اجرای شیوه نامه وزیر نفت را در استان اجرا نکرده است و اجازه نخواهیم داد که چپاولنامه دیگری از کیسه مردم صورت گیرد.

دادستان قزوین در انتها گفت: نگاه ما در راستای اجرای قوانین باید طوری باشد که به بیت المال آسیب نرسد و رضایت مندی بیشتر آن‌ها را فراهم سازد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار