ایران جانبی

» تصمیم گیری درباره سبد معیشت خانوار به هفته آینده موکول شد
کد خبر: 198996
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
شاخص : نماینده کانون عالی شورا‌های اسلامی کشور در کمیته دستمزد از برگزاری جلسه بعدی این کمیته در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز: فرامرز توفیقی نماینده کانون عالی شوراهای اسلامی کشور در کمیته دستمزد درباره زمان برگزاری جلسه تعیین دستمزد گفت: جلسه بعدی کمیته دستمزد دوشنبه هفته آینده (۲۷ آبان ماه) برگزار می‌شود.

وی افزود: تعیین رقم سبد معیشت خانوار نیازمند اطلاعاتی از سوی نمایندگان دولت است که مقرر شد در جلسه بعدی به اعضا ارائه کنند که براساس این اطلاعات می‌توانیم در خصوص سبد معیشت خانوار اظهار نظر کنیم.

توفیقی ادامه داد: عدد و رقم‌ها از سوی نمایندگان کارگری، نماینده کارفرمایی و نمایندگان دولت مطرح شده است، اما نمی‌توانیم این اعداد را اعلام کنیم، زیرا هنوز در کمیته سه جانبه بر روی عدد خاصی به توافق نرسیده ایم.

نماینده کانون عالی شورا‌های اسلامی کشور در کمیته دستمزد بیان کرد: سال گذشته سبد معیشت خانواده حدود ۳ میلیون ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده بود، اما یقینا این رقم در سال آینده با توجه به تورم ایجاد شده، بیشتر خواهد شد.

توفیقی گفت: سبد معیشت خانوار در سال آینده از ۶، ۷ تا ۸ میلیون تومان ارزیابی می‌شود، اما تا زمانی که در کمیته سه جانبه درباره آن تصمیمی گرفته نشود نمی‌توانیم اظهار نظری کنیم.

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار