تصویب برنامه ۶ ساله مجهز شدن اراضی به سیستم آبیاری مدرن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71007
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
استاندار قزوين اعلام كرد
شاخص : استاندار قزوين با اشاره به برنامه ريزي مقدمات سفر رئيس جمهور به استان گفت:در اين سفر يك برنامه 6 ساله مجهز شدن اراضي كشاورزي به سيستم آبياري مدرن تصويب مي‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی از زمان تاسیس منشاء خدمات با ارزشی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی داشته است، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت ها برای توسعه و رفع نیازهای استان بهره ببریم.

استاندار قزوین با اشاره به برنامه ریزی مقدمات سفر رئیس جمهور به استان قزوین، افزود: یکی از مطالبات مردم در سفر استانی رئیس جمهور به قزوین پیرامون موضوع آب و کشاورزی است تا با تصویب یک برنامه ۶ ساله همه اراضی کشاورزی مجهز به سیستم آبیاری مدرن شود.

روزبه با بیان اینکه یکی دیگر از دستاوردهای سفر رئیس جمهوری باید اجرای طرح هایی به منظور ارتقاء جایگاه قزوین در حوزه انرژی های نو باشد، خاطرنشان کرد: در کنار این موضوع باید یک یا دو پروژه مهم و بزرگ محیط زیستی در این سفر تعریف و مورد تصویب قرار بگیرد که مقابله با کویری شدن جنوب استان می تواند از جمله آنها باشد.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین هم در این جلسه بر همکاری بیشتر مدیران با متقاضیان سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی هم خواستار استفاده از ظرفیت مرکز تحقیقات کشمش در زمینه انگور، پسته و گردو شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار