ایران جانبی

» تضعیف ارکان انقلاب و نظام، بازی در زمین دشمن است
کد خبر: 196863
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: امروز باید حول محور شهدا حرکت کنیم و حتی حرف زدن ما هم جهاد است چراکه تضعیف ارکان حکومت بازی در زمین دشمن است و اختلاف افکنی و ایجاد تفرفه تفاوتی با همدستی با دشمن ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، هدایت الله جمالی پور در یادواره شهدای امنیت نیروی انتظامی استان قزوین پیش از ظهر امروز(سه شنبه) در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) اظهار کرد: شهید مظهر وحدت و انسجام ملی و نزدیک شدن قلب‌های آحاد ملت به یکدیگر است.

وی افزود: اگر امروز کشور مسیر توسعه را در کمال آرامش طی می‌کند به برکت خون شهداست که بهترین سرمایه یعنی جان خود را در کف دست گذاشتند و به پیکار با دشمن رفتند.
استاندار قزوین ابراز کرد: جنگ خوب نیست چراکه جان و امنیت ملت‌ها را از بین می‌برد اما دفاع یک کار بزرگ و ارزشمند است و ما همیشه مدافع ارزش‌ها بودیم و هیچگاه آغازگر حمله نبودیم.
 این مسئول ابراز کرد: مطمئنا در مقابل هر کسی که جان و ناموس و مال ما را نشانه می‌رود، ایستاده‌ایم و ما ده‌ها شهید مبارزه با مواد مخدر داریم، چراکه حتما نباید دفاع در جنگ یا مرزها اتفاق بیافتد بلکه دفاع از حریم اجتماعی و اخلاقی هم بسبار ارزشمند است.
جمالی پور بیان کرد: ما در بحث دفاع حتی بهترین سرمایه‌های خود را تقدیم می‌کنیم و ۱۳ هزار شهید پلیس را تقدیم نظام و انقلاب کردیم که بخشی از آن در صحنه‌های مقابله اجتماعی با سوداگران مرگ و اشرار است.
وی بیان کرد: دفاع از ارزش‌های اجتماعی هم یک نوع دفاع است چراکه جامعه‌ای می‌تواند توسعه پیدا کند که دو عنصر را مدنظر قرار دهد که اول نظام آموزشی مناسب است، زیرا دانش آموزان و جوانان ما رقم زننده توسعه و رفاه کشور هستند.
استاندار قزوین ابراز کرد: دومین مولفه توسعه کشور امنیت است که در دستان پلیس مقتدر و متعهد قرار دارد که می‌تواند برای کشور اقتدار و امنیت را به ارمغان بیاورند.
این مسئول یادآور شد: می‌دانیم که امکانات لازم در اختیار پلیس نیست و گاهی هم از نظر حقوق و مزایا مظلوم است، اما این مسائل در انجام تکلیف و وظیفه آن‌ها تاثیر نگذاشته و این خلا را با انگیزه و علاقه و ایمان پر کرده‌اند.
جمالی پور بیان کرد: امروز پلیس برای ایجاد امنیت و آرامش در حرکت اربعین فعالیت می‌کند و همه ما وظیفه داریم که در این مسیر کمک کنیم.
وی بیان کرد: امروز دشمن با تمام قوا علیه ایران اسلامی بسیج شده است که در تاریخ چنین اتفاقی را نداشتیم و این شرایط خاصی است به طوری که همه مرزهای ما جولانگاه دشمن شده است.
 استاندار قزوین تصریح کرد: امروز باید حول محور شهدا حرکت کنیم و حتی حرف زدن ما هم جهاد است چراکه تضعیف ارکان حکومت بازی در زمین دشمن است و اختلاف افکنی و ایجاد تفرفه تفاوتی با همدستی با دشمن ندارد.
وی تاکید کرد: منافع حزبی ما نباید دشمن را شاد کند و جلب اعتماد مردمی وظیفه همگانی است؛ ما در مقابل شهدا موظف هستیم و باید در کنار رهبری با خفظ ارزش‌های شهدا و انقلاب حرف بزنیم.
وی تاکید کرد: منافع حزبی ما نباید دشمن را شاد کند و جلب اعتماد مردمی وظیفه همگانی است؛ ما در مقابل شهدا موظف هستیم و باید در کنار رهبری با حفظ ارزش‌های شهدا و انقلاب حرف بزنیم و اقدام کنیم و کاری نکنیم که موجب یاس و ناامیدی مردم شود.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار