تضعیف غیرت دینی از اهدف نفوذ دشمن/ پیروی از ولایت فقیه مانع نفوذ استکبار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87243
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
نماینده مردم تهران در مجلس:
شاخص : حجت الاسلام رسایی در همایش دروازه های نفوذ با اشاره به اینکه پیروی از ولایت فقیه مانع نفوذ دشمن می‌شود، گفت: هدف از نفوذ دشمن تضعیف غیرت دینی و نابودی روحیه استکبار ستیزی ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام حمید رسائی نماینده مردم تهران در مجلس و مدیر مسئول هفته نامه ۹ دی در همایش دروازه های نفوذ با اشاره به اینکه ۹دی یوم الله است، اظهار کرد: عده ای از یادآوری و روشنگری نسل جدید در خصوص حوادث ۹ دی عصبانی و مخالف بوده و در صدد کمرنگ کردن آن در جامعه هستند.

وی افزود: فتنه ۸۸ به دست عده ای دست نشانده آمریکا، اسرائیل و منافقان حامیان آن ها اتفاق افتاد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دین و اسلام حقیقی مانع نفوذ دشمن می‌شود، عنوان کرد: هدف از نفوذ دشمن تضعیف غیرت دینی، هویت استقلال خواهی و استکبار ستیزی ملت ایران است.

این مسئول تصریح کرد: در پاسخ کسانی که دین را از سیاست جدا می دانند باید گفت اگر اینگونه بود امامان معصوم در فضای سیاسی عصر خود قرار نگرفته و به دست حاکمان وقت شهید نمی‌شدند.

رسائی خاطر نشان کرد: کسانی که هویت انقلابی خود را از دست داده اند از درگیری با آمریکا ابراز پشیمانی کرده و تمایل دوستی و دست دادن با دشمن دارند.

وی هشدار داد: فتنه بزرگ تری در راه است و می خواهد ولایت فقیه و تفکر انقلابی ملت ایران را از بین ببرد و جامعه امروز جبهه مبارزه با این فتنه است.

مدیر مسئول هفته نامه ۹ دی با اشاره به ملاک های رهبری در جامعه اسلامی، استدلال کرد: رهبریت جامعه اسلامی داری ۵ شرط مهم است که دروازه های نفوذی دشمن را می بندد و مانع ایجاد شبهه در اذهان عمومی می‌شود.

وی عامل حفظ این نظام را ولایت فقیه دانست و بیان کرد: دروازه نفوذ همین است اگر ولایت فقیه دچار آسیب شد فتنه اکبر رخ می‌دهد.

این مسئول با تاکید بر اینکه ولی فقیه حاکمیت فرد بر جامعه نیست، گفت: تقوا، زهد و دوری از دنیا طلبی، قدرت مدیریت جامعه اسلامی، شجاعت و اجتهاد از جمله ۵ شرط مهم رهبری در جامعه اسلامی است که امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران را نسبت به دیگر کشورهای اسلامی دیگر را به دنبال داشته است.

مدیرمسئول هفته نامه ۹ دی ادامه داد: زیرا ۲ روز قبل از ۹ دی سال ۸۸ در عاشورا عده‌ای در تهران با شورش در خیابان‌ها پرچم‌های حسینی را به آتش کشیدند و سوت و کف زده و شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند.

وی با بیان اینکه مشکل دشمن رهبری نیست بلکه اصل ولایت فقیه را قبول ندارد، گفت: در همین شرایط یکی از سران فتنه با انتشار بیانیه‌ای توهین کنندگان روز عاشورا را مردم خداجو خواند.

رسائی با اشاره به انتخابات خبرگان رهبری، ابراز کرد: کسانی که در فضای انتخاباتی اقدام به متزلزل کردن و ایجاد شائبه در اذهان عمومی در خصوص صحت نظارت بر رهبری می کنند بر ایجاد فتنه بزرگ تر دامن می زنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار