تعاونی‌های کشاورزی نقش موثری در تنظیم بازار دارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 119494
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۳۴
رییس سازمان تعاون روستایی استان:
شاخص : رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با اشاره به اینکه تولید شاخص اصلی تنظیم بازار محصولات کشاورزی است، گفت: تعاوني هاي كشاورزي در تنظيم آن نقش اساسي ايفا مي كنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، در راستای سیاست تنظیم بازار و عرضه محصولات کشاورزی از مرحله تولید تا مصرف ناطق معین الدین رییس سازمان تعاون روستایی استان، رضا بیات مسوول تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قزوین، مدیران عامل اتحادیه تعاونی روستایی و جمعی از کارشناسان از بازارچه مهدیه قزوین بازدید کردند.

معین الدین در این بازدید با اشاره به عرضه کالاها به قیمت تعاونی در بازارچه مهدیه عنوان کرد: ارائه خدمات مطلوب به مردم، کاهش واسطه ها و حذف دلال ها از اهداف ایجاد و عرضه مستقیم محصولات در این بازارچه است.

این مسوول تصریح کرد: تولید شاخص اصلی تنظیم بازار محصولات کشاورزی است و تعاونی های کشاورزی در تنظیم آن نقش اساسی ایفا می کنند.

وی عنوان کرد: در غرفه های این بازارچه شیر و لبنیات، مواد پروتئینی (گوشت قرمز– ماهی – مرغ – تخم مرغ –قارچ)، میوه، تره بار و سبزیجات، انواع برنج، روغن، حبوبات، چای داخلی، زیتون، رب و سایر محصولات و انواع گل و گیاه زینتی و آپارتمانی عرضه می‌شود.

بیات هم در این بازدید متعادل کردن مقادیر عرضه و تقاضا را امری ضروری دانست و افزود: تنظیم بازار مجموعه ای از مقررات، سیاست ها و استراتژی هایی است که برای حمایت از نهادهای بازار مانند مصرف کنندگان ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار