تعرض به ۷ کودک در مهمانی شوم استاد یوگا +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91907
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
شاخص : خانم " لیندزی آن رود مسکی " 33 ساله اهل " اسکاتس دال " به 18 مورد اذیت و آزار و سو استفاده از کودکان متهم شد .

شاخص نیوز : خانم ” لیندزی آن رود مسکی ” ۳۳ ساله اهل ” اسکاتس دال ” به ۱۸ مورد اذیت و آزار و سو استفاده از کودکان متهم شد .

براساس گزارش پلیس این استاد ” یوگا ” پس از برگزاری جشن تولد و دعوت چندین پسر ۱۱ تا ۱۵ ساله شروع به اذیت و آزار قربانیان خود کرد به طوری که به یک پسر ۱۵ سال در آن مراسم تعرض کرد .

یک معلم
وکیل مدافع ” رودومسکی ” در دفاع از او گفت : موکلش در هنگام ارتکاب این جرایم متاثر از مصرف دارو و روان گردان بوده است وهیچ حافظه ای از این موارد گفته شده به یاد ندارد و او را بی گناه دانست .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد تعداد قربانیان که پس از پایان جشن و رفتن مهمانها به خانه هایش توسط این جنایت کار در خانه او نگه داشته شدند۷ کودک بود که مورد سو استفاده  توسط او قرار گرفتند و پس از متوجه شدن والدین و رفتن آنها به اداره  پلیس و شکایت از ” رودومسکی ” او توسط پلیس بازداشت شد .

یک معلم
خانم ” رودومسکی ” متعرض در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و در تاریخ بعدی دادگاه پس از مشخص شدن همه ابعاد این جنایت مجازات خواهد شد .

گفتنی است دارویی که متهم ادعا می کند در شب جنایت استفاده کرده است نوعی قرص بی رنگ و بدون مزه به نام GHB است که مصرف آن باعث ایجاد خواب آلودگی و همچنین از بین رفتن حافظه در مدت تاثیر این دارو در مصرف کننده می شود .

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار