ایران جانبی

تعریف و تمجید خانم بازیگر از همسر خواننده اش / چرا نیکول کیدمن عاشق کیت اربن است؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 195278
تاریخ انتشار: 7 سپتامبر 2019 - 12:56
شاخص : کیت اربن و نیکول کیدمن زوج هنری مشهوری هستند که به نظر می‌رسد زندگی موفقی دارند اخیرا نیکول کیدمن در یک گفتگوی مطبوعاتی مدعی شده که کیت اربن بهترین شوهری است که او می‌توانسته داشته باشد.

به گزارش شاخص نیوز، کیت اربن خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تهیه کننده دنیای موسیقی است که زندگی پر مشغله‌ای دارد از سوی دیگر نیکول کیدمن نیز از هنرمندان پرکار هالیوود محسوب می‌شوند با این وجود به نظر می‌رسد این زوج به لطف ویژگی‌های شخصیتی نمونه کیت اربن زندگی موفقی دارند.

تعریف و تمجید خانم بازیگر از همسر خواننده اش / چرا نیکول کیدمن عاشق کیت اربن است؟

نیکول کیدمن در گفتگو با نشریه اینستایل می‌گوید: “وقتی از من بپرسید چرا عاشق کیت هستی اولین نکته‌ای که به ذهنم می‌رسد پشتیبانی باورنکردنی او از خانواده به خصوص زمانی که من سر یک پروژه باشم خواهد بود. کیت همیشه کیفیت ارتباط ما را حتی از راه دور حفظ می‌کند. او مرتب با من در تماس است و فضای خانه را مدیریت می‌کند. ”

کیدمن در بخش دیگری از گفتگوی خود با نشریه اینستایل گفت: ” او تمام فعالیت‌های من را دنبال می‌کند، اما هرگز در قرارداد‌های من دخالت نمی‌کند. تنها چیزی که ما واقعاً در مورد آن بحث می‌کنیم این است که هزینه خانواده ما چگونه تقسیم شود یا برای بچه‌ها چه تصمیماتی بگیریم. ”

تعریف و تمجید خانم بازیگر از همسر خواننده اش / چرا نیکول کیدمن عاشق کیت اربن است؟

این بازیگر کفت که تمام اوقات فراغت خود را به شوهر و دختران خود اختصاص می‌دهد، حتی اگر این به معنای انجام ندادن برخی تفریحات مرتبط به خودش باشد. او گفت: “خانواده‌های دیگر وقت زیادی برای بودن در کنار همسر و فرزند خود دارند، اما من این فرصت را ندارم و در نتیجه می‌خواهم در کنار فرزندانم و شوهرم باشم و کیت به خوبی این موضوع را درک می‌کند. او صبورترین و مهربان‌ترین مردی است که در زندگی خود دیده ام. ”

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار