ایران جانبی

» تعطیلی ۲ واحد خیاطی و فروشگاه لوازم آرایشی به علت عرضه غیر بهداشتی ماسک
کد خبر: 203982
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱:۴۲
شاخص : مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از تعطیلی 2 واحد خیاطی و فروشگاه لوازم آرایشی به علت عرضه غیر بهداشتی ماسک در راستای طرح مقابله با کرونا خبر داد.

هوشنگ محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: تعطیلی فروشگاه‌ها، واحد های تولیدی و عرضه محصولات بهداشتی در طرح مقابله با کرونا در قزوین به دلایلی چون احتکار و دپوی اقلام مورد نیاز مردم  و امتناع از عرضه و گرانفروشی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین افزود: از زمان آغاز طرح مقابله با کرونا تاکنون ۹۵ گشت مشترک با دستگاه‌های نظارتی ذیربط برگزار شده و سه هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی و صنفی عرضه محصولات بهداشتی (ماسک،ژل ضد عفونی و الکل…) اعم از داروخانه‌ها ،فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی و واحدهای عرضه این محصولات در استان مورد بازرسی قرار گرفته‌ااند.

محمدی گراوند افزود: هیچ گونه دلیلی برای گران فروشی اقلام بهداشتی در شرایط حساس فعلی برای تعزیرات حکومتی قابل تحمل نیست و این اقلام باید به قیمت مصوب عرضه شوند لذا پرونده متخلفان این طرح به قید فوریت و در شعب ویژه در حال رسیدگی بوده و متخلفین به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

وی تاکید کرد: تشدید گشت‌های مشترک و حضور شعبه سیار تعزیرات حکومتی در کنار بازرسان دستگاه‌های ذیربط با توجه به طرح نوروزی از اصناف در آستانه سال جدید، بطور مستمر ادامه دارد که به صورت سیار در دو نوبت ساعات اداری و غیر اداری در شهر قزوین و شهرستان‌های استان برگزار می‌شوند.

این مقام مسئول ابراز کرد: در این رابطه یک کارگاه خیاطی ویک فروشگاه لوازم آرایشی بعلت عرضه خارج از شبکه، گرانفروشی و عدم رعایت مقررات بهداشتی،تعطیل شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از مردم خواست تا در صورت مشاهده تخلفات صنفی و یا اطلاع از اماکن جمع آوری غیر مجاز کالا،احتکار اقلام اساسی و دپو لوازم بهداشتی؛ موارد را به دستگاه‌های امنیتی، نیروی انتظامی و یا تماس با شماره تلفن ۱۲۴ اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و سامانه اینترنتی ۱۳۵ تعزیرات حکومتی در میان بگذارند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار