تعهد 800 ميليارد توماني خيرين مدرسه ساز كشور در سال گذشته
کد خبر: 102083
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱
رئیس ستاد بانوان خیر مدرسه ساز کشور مطرح كرد
شاخص : رئیس ستاد پشتیبانی بانوان خیر مدرسه ساز کشور در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز قزوين گفت: تعهدات خیرین مدرسه‌ساز كشور در سال 94 بیش از 800 ميليارد تومان بوده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، خدیجه نیزاری در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ناحیه یک قزوین که دیروز در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: از آغاز فعالیت خیرین از سال ۱۳۷۹ تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار کلاس درس ساخته شده که به طور میانگین روزانه هفت کلاس درس است.

رئیس ستاد پشتیبانی بانوان خیر مدرسه ساز کشور با اشاره به اینکه ۲۰ درصد مدارس کشور توسط خیران ساخته شده است گفت: تعهدات خیرین مدرسه‌ساز در سال ۹۴ در سطح کشور بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که این امر نشان‌دهنده جایگاه والای علم و دانش در جامعه است.

این مسئول ادامه داد: سال گذشته ۱۱ هزار و ۴۰۰ کلاس درس با زیر بنای یک میلیون و ۵۸۰ هزار متر مربع با مشارکت مردم و دولت ساخته شده است.

نیزاری در خصوص طرح های تحویلی مردمی و مشارکتی استان قزوین اعلام کرد: بیش از یک هزار کلاس درس با زیربنای ۱۳۹ هزار و ۶۸۳ متر مربع و با هزینه ۱۴۷ میلیارد تومان در این استان به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه کرد: در زمینه توسعه آموزش و علم‌آموزی در سطح جامعه باید از ظرفیت خیرین بهره‌مند شد که همه دستگاه‌های اجرایی مربوط بابد تعامل و مشارکت داشته باشند و از این ظرفیت استفاده بهینه کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار