ایران جانبی

» تعویق برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت
کد خبر: 211035
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
شاخص : رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از تعویق زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی، آزمون زبان و آزمون غربالگری المپیاد علمی دانشجویی خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز:دکتر سعید هاشمی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه تصمیم گیری روز گذشته که به منظور بررسی زمان آزمون‌ها برگزار شد، با توجه به شدت شیوع کرونا در سطح کشور، زمان برگزاری سه آزمون وزارت بهداشت تغییر کرد.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه تصریح کرد: در واقع این تعویق به منظور حفظ سلامت داوطلبان و بررسی روش‌های اجرای سختگیرانه‌تر پروتکل‌های بهداشتی اتفاق افتاده است بر این اساس سه آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی، آزمون زبان و آزمون غربالگری المپیاد علمی دانشجویی به تعویق افتاد. این در حالی است که قرار بود این آزمون‌ها در هفته پایانی تیر و هفته اول مردادماه برگزار شوند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد: تصمیم گرفته شد تعویق کوتاه مدتی برای سه آزمون فوق داشته باشیم و زمان جدید برگزاری هنوز مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی در روز‌های ۲۷ تا ۳۰ تیرماه، آزمون زبان وزارت بهداشت در روز دوم مرداد و آزمون غربالگری المپیاد علمی دانشجویی نیز در روز سوم مرداد برگزار شوند.

اواخر شب گذشته نیز سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای از تغییر زمان برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری وزارت علوم خبرداده و اعلام کرده بود: تاریخ و زمان برگزاری جدید آزمون‌های فوق الذکر پس از ابلاغ وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: صراط

انتهای پیام/900

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار