تغییرات مدیریتی جدید در قزوین / عزل و نصب‌ها ممکن است سروصداهایی هم ایجاد کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86649
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۰
استاندار قزوین خبر داد:
شاخص : استاندار قزوین گفت: تغییراتی مدیریتی جدید به‌زودی در استان قزوین آغاز می‌شود و این تغییرات هیچ ارتباطی با انتخابات ندارد.

به گزارش شاخص نیوز ، فریدون همتی صبح روز گذشته در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قزوین گفت: به‌زودی شاهد تغییرات مدیریتی در سطح استان قزوین خواهیم بود که ممکن است سروصداهایی هم ایجاد کند، ولی این تغییرات هیچ ارتباطی به انتخابات نداشته و تنها به خاطر عملکرد ضعیف برخی از مدیران استان است.

وی افزود: این در حالی است که برخی معتقدند که تغییرات باید پس از انتخابات انجام شود، ولی شرایط استان به گونه‌ای است که نمی‌شود چند ماه منتظر ماند تا انتخابات انجام شود و بعد اقدام به تغییرات مدیریتی کنیم.

استاندار قزوین با بیان اینکه برخی از مدیران در استان قزوین عملکرد ضعیفی داشته‌اند تصریح کرد: تغییرات مدیریتی فقط به خاطر عملکرد ضعیف این مدیران است، چرا که باید مدیران در هر عنوان و جایگاهی که هستند از سیاست‌های دولت تدبیر و امید حمایت کرده و آنها را اجرا کنند.

منبع : تسنیم قزوین

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “تغییرات مدیریتی جدید در قزوین / عزل و نصب‌ها ممکن است سروصداهایی هم ایجاد کند”

 1. غضنفر بیسواد گفت:

  با سلام
  آقای استاندار
  بفرمایید تغییر مدیریت ها بنابه درخواست آقای علیخانی است چون سالهاست که ضعف و قوت مدیران استان را شیخ قدرت تشخیص میدهد هرکه را او بگوید ضعیف ایشان ضعیف است و هرکه را او بگویند قوی آن مدیر قوی است چطور شما در عرض ااین مدت کوتاه و با وجود اینکه با استان هیچ آشنایی ندارید تشیص دادید کدام مدیر قوی و کدام مدیر ضعیف است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. عبدالله خدابنده گفت:

  آقای استاندار سلام صبح قشنگ و زیبای شما بخیر
  در هیچ جای کشور اینگونه و با این سرعت انتصاب در این مدت کم انجام نشده است شما چگونه در همین مدت کم مدیران ضعیف را شناسایی و چگ.نه مدیران قوی را شناختید مگه علم غیب دارید
  بفرمایید با یک لیستی که شیخ به دستان داده است آمدید استان تا ان لیست را عملیاتی کنید
  انتصابات جنابعالی غیر منطقی است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار