تغییر و تحولات مدیریتی تاثیری در سلامت انتخابات ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85114
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
رئیس ستاد انتخابات استان:
شاخص : رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در نوزدهمین نشست این ستاد گفت: تغییر و تحولات مدیریتی انجام شده هیچ تاثیری در سلامت انتخابات ندارد و نباید به این شایعات دامن زده شود.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی در نوزدهمین نشست ستاد انتخابات با تاکید بر اینکه تغییر و تحولات مدیریتی تاثیری در سلامت انتخابات ندارد، بیان کرد: تغییر و تحولات مدیریتی انجام شده هیچ تاثیری در سلامت انتخابات ندارد و نباید به این شایعات دامن زده شود.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تصریح کرد: امروز در میان نا امنی‌های منطقه ایران یکی از امن‌ترین کشورهاست و در اوج اقتدار و نفوذ سیاسی به سر می‌برد و این فرصت مناسبی است تا با حضور حداکثری مردم در انتخابات این اقتدار افزایش یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه ایران اسلامی نمونه بارز حکومتی مردم سالار است افزود: مردم در انتخابات نقش تعیین کننده دارند و این نعمت را باید قدر بدانیم و از آن صیانت کنیم.

رحیمی با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات می‌تواند در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان بسیار اثرگذار باشد تاکید کرد: همه گروه‌ها، احزاب و رسانه ها باید کمک کنند در سایه وحدت و همدلی، مشارکت حداکثری مردم محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: همه امکانات و ابزار لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونی، آرام و سالم در استان تامین شده و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفند برگزار می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تغییر و تحولات مدیریتی تاثیری در سلامت انتخابات ندارد”

  1. دیان گفت:

    جناب رحیمی اگر این تغییرات در نتیجه انتخابات بی تاثیر است ، پس بفرمائید در این یک سال عوامل فتنه خصوصا” آقا خان چرا مرتب به هر وسیله ای متصل میشدند تا آقای روزبه را برکنار و فرد مورد نظر خودشان را جایگزین نمایند و ایشان هم هنوز وارد استان نشده سریعا”دست به تغییر مسئولین زدند و در میان انتصابها از حامیان فتنه نیز مدد میگرفتند . حتما” همه اش برای رضای خدا و منافع خلق خدا بوده و بس . یا شاید هم برای خنده و بقول آن یکی از دوستان شما برای رفع کسالت و افسردگی مردم استان .!!!؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار