تفکر بسیجی سدی محکم در برابر نقشه‌های شوم دشمن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83138
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد؛
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در مراسم یادواره شهدای محمودآباد گفت: استکبار جهانی با نقشه های جدید به دنبال کسب منافع بیشتر در خاورمیانه است اما بسیج و تفکر بسیجی سدی محکم در برابر آنهاست.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، یادواره شهدا و گرامیداشت ۲ شهید گمنام شهر محمودآباد نمونه در آمفی تئاتر امام رضا(ع) این شهر برگزار شد.

آیت‌الله علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا، زنده نگه داشتن حق و حقیقت است اظهار کرد: برای اینکه حق زنده بماند باید یاد شهدا را زنده نگه داشت که یادواره شهداء یکی از این گام‌ها است.

این مسئول تصریح کرد: استکبار جهانی با نقشه های جدید به دنبال کسب منافع بیشتر در خاورمیانه است اما بسیج و تفکر بسیجی سدی محکم در برابر آنهاست.

آیت الله اسلامی استقلال و آرامش امروز کشور را هدیه شهدا به مردم دانست و افزود: تشکیل بسیج در انقلاب اسلامی هدیه ای بود برای ایستادگی، استقلال و خارج شدن از وابستگی های که منافع دشمن را تامین می کرد.

وی با تاکید بر دفاع از آرمان ها و ارزش های شهدا از سوی جوانان، بیان کرد: گسترش آرمان ها و ارزش های شهدا در جامعه، کشور را از تهاجم فرهنگی دشمنان محفوظ نگه می دارد و در شرایط جنگ نرم توسعه فرهنگ شهید و شهادت امری ضروری است.

این مسئول با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در ترویج ارزش‌های والای شهدا در جامعه اسلامی یادآور شد: باید رسانه‌ها و مسئولان ارزش‌ها و فداکاری‌های رزمندگان را برای نسل نوجوان وجوان ترویج و گسترش دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار