تفکر بسیجی چراغ راه حال و آینده ملت‌ها است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82060
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین تفکر بسیجی را چراغ راه حال و آینده دانست و گفت: امروز همین فرهنگ به چراغ راه ملت ها در منطقه تبدیل شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در دیدار اعضاء شورای بسیج استان با بیان اینکه تفکر بسیجی چراغ راه حال و آینده است، اظهار کرد: این تفکر فرهنگ آگاهی بخش است و همواره نقش تعیین کننده در پیشبرد امور دارد.

این مسئول اضافه کرد: امروز همین فرهنگ به چراغ راه ملت ها در منطقه تبدیل شده که نمونه آن ایستادگی مردم یمن، لبنان و سوریه در مقابل توطئه های استکبار است.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی لزوم ارتباط مستمر بسیجیان با جوان‌ها را ضروری دانست و تاکید کرد: بسیجیان باید با ایمان و عمل صالح، عقیده و پیروی از رفتار انبیاء (ع) جوانان را جذب کنند و بسیجیان تا پایان بر سر مواضع خود ایستادگی کند.

حجت الاسلام و المسلمین علی معبودی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان هم در این دیدار تصریح کرد: ادامه حرکت رو به جلو کشور در گرو استفاده از فرهنگ ناب بسیجی است.

سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان هم بصیرت را از ویژگی های مهم بسیجیان بیان کرد و افزود: بسیج آماده نقش آفرینی فعال در عرصه اقتصادی به ویژه تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار