تقاطع ولیعصر باید خالی از تاکسی شود/ ایستگاه تاکسی محمدیه بزودی انتقال خواهد یافت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155982
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
مديرعامل سازمان تاکسيرانی شهرداری قزوين:
شاخص : مديرعامل سازمان تاکسيرانی شهرداری قزوين با بیان اینکه تقاطع ولیعصر باید خالی از تاکسی شود، گفت: برای ایستگاه محمدیه جایگاهی در نظر گرفته شده و در آینده نزدیک به آنجا انتقال خواهد یافت تا خدمات بهتری به مسافران ارائه شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، چندی پیش رانندگان تاکسی‌های خطی  مسیر قزوین – مهرگان به دلیل عدم برخورداری از ایستگاه مناسب در قزوین تجمع کرده و با نصب بنری بر روی تاکسی‌های خود اعلام کردند که از جابجایی مسافر معذور هستند.

این رانندگان مشکل اصلی خود را  جایگاه ایستگاه مسیر قزوین – مهرگان اعلام کردند که در پارک سوار واقع شده و مسافران کمتری برای سوار شدن به آنجا مراجعه می‌کنند.

رانندگان معترض اذعان کردند: مسافران مهرگان به چهارراه ولیعصر مراجعه می‌کنند و به علت نبود تاکسی مسیر مهرگان، سوار خودروهای شخصی‌ می‌شوند.

این رانندگان با بیان اینکه ۵ سال از این مشکل می‌گذرد عنوان کردند: برای حل مشکل به فرمانداری شهرستان البرز، بخشداری و شهرداری محمدیه مراجعه کرده‌اند اما هنوز نتیجه‌ای نگرفته‌اند.

عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه تاکسی ها مهرگان خارج از حیطه نظارت تاکسی رانی قزوین هستند، اظهار کرد: از آنجایی که یک مکان مشخص برای این تاکسی‌ها پیش بینی شده باید در همان محل به فعالیت بپردازند.

وی افزود: این حق طبیعی مردم است که ترجیح دهند در مرکز شهر امکانات حمل و نقل را داشته باشند اما این اصرار که همه تاکسی‌داران در تقاطع ولیعصر فعالیت کنند با توجه به ترافیک سنگین امکان پذیر نیست.

دربندی زاده تصریح کرد: تقاطع ولیعصر باید خالی از تاکسی شود چراکه منظر و زیبایی هر شهر ورودی آن است به همین دلیل هیچ ورودی از شهر نباید مملو از جمعیت باشد.

این مسوول خاطرنشان کرد: ما به دنبال کاهش و سروسامان دادن هزینه ترافیک هستیم و از جایگاه ایستگاه تاکسی‌های حومه شهر هیچ عایداتی نداریم.

این مسوول در ابراز کرد: برای ایستگاه محمدیه نیز جایگاهی در نظر گرفته شده و در آینده نزدیک به آنجا انتقال خواهد یافت تا در آن محل به مسافران خدمات بهتری ارائه شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار