تقدیر ضرغامی از مجاهدت یک خبرنگار در زمان فتنه ۸۸+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63745
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
شاخص : ضرغامی تاکید کرد: در ماجرای فتنه ۸۸، جریانی حساب شده و هماهنگ در فضای سایبری، هزاران پیام تهدیدآمیز و دشنام را نثار مرآتی کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، عزت‌الله ضرغامی، رئیس سابق رسانه ملی مطلبی را در خصوص یکی از خبرنگاران واحد مرکزی خبر منتشر کرد.

ضرغامی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: «این بزرگوار آقای مرآتی خبرنگار واحد مرکزی خبر سابق ماست. در جریان فتنه مجاهدت فراوان کرد؛ گزارش های به لحظه و روشنگرانه ى او بسیار اثربخش و بصیرت افزا بود. ایشان و بسیاری از همکاران رسانه ملی، بی ادعا و در سکوت، در خط مقدم مبارزه با فتنه بودند. امروز هم توقعی از هیچ کس ندارند! در تصویر آقاى مجید آخوندى، معاون سیاسى وقت نیز، دیده مى شود».

وی همچنین اضافه کرد: «جریان حساب شده و هماهنگ در فضای سایبری، هزاران پیام تهدیدآمیز و دشنام نثار ایشان کرد؛ وقتی گزارشى از این موضوع خواستم، دو جلد کتاب قطور شد که بعضى تعابیر و فحش های ناموسی آن را در عمرم نشنیده بودم؛ با اینکه با این موضوع بیگانه نیستم!
ایشان را خواستم و از او تقدیر کردم. خیلی سرحال و پرانرژی بود. راحت و بزرگوارانه با این موضوع کنار آمده بود. انگیزه اش بیشتر شده بود! به من می گفت شما نگران نباش».

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

 

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تقدیر ضرغامی از مجاهدت یک خبرنگار در زمان فتنه ۸۸+عکس”

  1. م س ح گفت:

    باسمه تعالی
    متاسفانه یک گروه خاص در فضای سایبری هستند که تعدادشون زیاد نیست اما بسیار فعال هستند و هر کدام اکانت های زیادی دارند وذهنیتی که به وجود می آید این است که تعداد زیادی دارند مخالفت می کنند کاش این ها شنا سایی می شدند این ها احتمال زیاد از اسراییل ساپورت می شن باید در این مورد به مردم اطلاع داده بشه که قضیه رو متوجه بشن .
    خدا ان شا الله به اقای مرآتی کمک کند وایشان را برای اسلام حفظ کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار