تقدیر وزیر ارشاد از «ماهی‌صفت» / عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68908
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شاخص : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمید ماهی‌صفت هنرمند عرصه «استند آپ کمدی» کشور به خاطر ترویج فرهنگ اقامه نماز تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه شاخص به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمید ماهی صفت هنرمند محبوب کشور به خاطر ترویج فرهنگ والا و ارزشمند اقامه نماز که در قالب چاپ و انتشار ۵ میلیون کتاب آموزش نماز برای نوجوانان کشور فعالیت داشته است، تقدیر کرد.

در مراسمی که مقارن با هفته دولت و متبرک با سالروز ولادت امام هشتم حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) بود، خلیل ارجمندی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و مشاور اقتصادی وزیر ارشاد در جمع کارکنان صندوق لوح تقدیر حمیدرضا ماهی صفت را به نمایندگی از سوی وزیر ارشاد به وی اهداء و از خدمات این هنرمند متعهد تقدیر کرد.

حمید ماهی‌صفت

در متن لوح علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:

«در گزارش رکوردهای جهانی کتاب گینس ۲۰۱۵ ملاحظه شد که جنابعالی تاکنون ۵ میلیون جلد کتاب آموزش نماز به نوجوانان کشور اهداء کرده‌اید. از اهتمام ویژه جنابعالی و همت بلند و تلاش ارزنده شما در زمینه توسعه فرهنگ اقامه نماز صمیمانه تشکر و سپاسگزاری کرده سلامتی و شادکامی شما را از خداوند متعال خواستارم.»

حمید ماهی صفت با تلاشی پیوسته تاکنون اقدام به چاپ ۵ میلیون کتاب آموزش نماز ویژه نوجوانان کرده است که در مراسم یاد شده، وی ضمن تشکر قلبی از توجه وزیر ارشاد و معاون وی، گفت: با این قدرشناسی والا، تشویق شدم تا از این پس، آنجا که در توان دارم این کار را ادامه داده و در ترویج اقامه نماز بیش از پیش خدمت کنم.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:مشرق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار