ایران جانبی

» تقدیم ۱۴۲شهید انتظامی در دفاع مقدس افتخار بزرگی برای قزوین است
کد خبر: 196857
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین:
شاخص : فرمانده انتظامی شهدای نیروی انتظامی قزوین گفت: استان قزوین با تقدیم 142شهید از اولین روزهای دفاع تا امروز نقش بزرگی در امنیت استان و امنیت ملی داشته است و افتخار بزرگی است که بتوانیم امنیت پایدار ملی را تامین کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار مهدی حاجیان در یادواره شهدای امنیت انتظامی استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: فداکاری و ایثار شهدا تداوم بخش نهصت عاشورایی و مسیر آزادی در جهان است.

وی افزود: امروز حضور میلیون‌ها مسلمان در حرکت عظیم اربعین حسینی نشانگر تدوام اسلام و نمایش اقتدار و عظمت نهضت عاشورایی است که در جهان گسترده می‌شود.
فرمانده انتظامی استان قزوین در ادامه گفت: شهدا جان خویش را بر کف گذاشتند و در برابر ظلم و استبداد قد علم کردند و بزرگترین سرمایه یعنی جان خود را در دفاع از اسلام و امنیت مردم تقدیم کردند.
حاجیان تصریح کرد: امروز روز بسیار بزرگی است که به نام شهید و شهیدان امنیت نامگذاری شده است؛ چراکه شهیدان فرهنگ ایستادگی و مقاومت را از نهضت عاشورا و امام راحل و مقام معظم رهبری آموختند که هیچ راهی برای جاودانگی جز شهادت نیست.
این مقام انتظامی استان اضافه کرد: در دنیا کارهای خیر زیادی وجود دارد اما قابل مقایسه با ایثار و فداکاری نیست که افراد مهمترین سرمایه خود را در راه خدا هدیه می‌کنند.
وی ادامه داد: گاهی که توفیق پیدا می.کنیم و به دیدار خانواده شهدا می‌رویم؛ معنویت و روحیه انقلابی گری را در آن‌ها می‌بینیم که انگیزه ای برای خدمتگذاری و تقویت روحیه فداکاری برای ماست.
حاجیان تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که برای برداشتن گام‌های استوار در آینده باید به درستی گذشته را شناخت و شهدا قسمت بزرگی از گذشته این ملت هستند.
فرمانده انتظامی استان قزوین ابراز کرد: برگزاری یادواره شهدا موجب الگوگیری نسل جوان از شهدا و ایجاد زمینه برای ساخت تمدن اسلامی و طلوع خورشید ظهور است.
حاجیان تاکید کرد: ما در سایه شهدا به امنیت و اقتدار دست یافته‌ایم و شهیدان قدرت بزرگ کشور هستند و نقش بزرگی در تدوام ایران اسلامی دارند، چراکه عزت و بزرگی امروز کشور ارمغان مقاومت و حراست شهدا از مرزهای کشور است.
این مقام انتظامی استان اضافه کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تقدیم ۱۳هزار شهید در کنار سایر نیروهای مسلح نقش بسزایی در برقراری امنیت داشته است.
وی عنوان کرد: شهدای نیروی انتظامی قزوین با تقدیم ۱۴۲شهید از اولین روزهای دفاع تا امروز نقش بزرگی در امنیت استان و امنیت ملی داشته است و افتخار بزرگی است که بتوانیم امنیت پایدار ملی را تامین کنیم.
حاجیان در پایان تصریح کرد: امروز بیشتر از گذشته به روحیه جهاد نیاز داریم تا بتوانیم از تعاملات منطقه ای و اقتدار در منقطه به درستی در راستای امنیت کشور بهره ببریم.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار