تقویت پیوند دانشگاه و آموزش و پرورش موجب افزایش سطح علمی جامعه می‌شود
کد خبر: 118173
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه 13 آبان موجب پیوند دانشگاه و آموزش و پرورش شد، گفت: استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران به حضور مستمر نوجوانان و جوانان در صحنه بستگی دارد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص  با تاکید بر تقویت پیوند بین دانشگاه و آموژش و پرورش، اظهار کرد: مسیری که دانش‌آموزان ما در سال ۱۳۵۸ رفتند موجب پیوند بین دانشگاه و آموزش و پرورش شد.

وی افزود: همان طور که نوجوانان و جوانان در ۱۳ آبان از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند نسل امروز هم باید ادامه دهنده راه آن‌ها باشد زیرا استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران به حضور مستمر آن‌ها در صحنه بستگی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد: امام(ره)، شهید محمدحسین فهمیده را به عنوان رهبر معرفی کردند و این اهمیت قشر دانش‌آموز را می‌رساند؛ نسل امروز باید بداند که انقلاب با چه زحمت‌ها و سختی‌هایی بدست آمده است.

قاسمی عنوان کرد: دانش آموزان باید بر اساس ۳ نکته‌ای که مقام معظم رهبری به آن تاکید دارند یعنی تحصیل، تهذیب و ورزش موجب پیشرفت و تعالی کشور و نظام شوند.

این مسئول ادامه داد: پیام حضور پرشور دانش‌آموزان به جهانیان این است؛ علی رغم اینکه بسیاری ازقشر جوان و نوجوان ما در آن دوران نبودند و انقلاب را ندیدند اما امروز دستاوردهای آن را درک کرده و با آرمان‌های رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق می‌کنند.

وی در پایان با بیان اینکه شعار ۱۳ آبان امسال استکبار ستیزی و استعمار ستیزی بود، گفت: در این روز همه آمده بودند تا علاوه بر تجدید پیوند با ارزش‌ها و آرمان‌های نظام به جهانیان بگویند ما ایستاده‌ایم و همواره در صحنه هستیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار