تلاش افرادی خاص در جبهه اصلاح‌طلبان در راستای تضعیف شورای نگهبان/ تجدیدنظر طلبان طرفدار شیطان و شیطان‌صفت هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91571
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۰۷
حجت الاسلام سیدتراب موسوی عنوان کرد:
شاخص : حجت الاسلام سیدتراب موسوی گفت:افرادی خاص در جبهه اصلاح‌طلبان همواره در راستای تضعیف شورای نگهبان تلاش می‌کنند، در واقع این افراد از آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار خطرناک‌تر هستند.

.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص نیوز ،مراسم جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام سیدتراب موسوی در روستای پرسبانج شهرستان آوج برگزار شد.

حجت الاسلام سیدتراب موسوی با اشاره به اینکه تجدیدنظر طلبان طرفدار شیطان و در واقع شیطان صفت هستند افزود: تجدیدنظر طلبان بعد از انقلاب اسلامی در ۴ فتنه بزرگ دست داشتند و به عنوان مهره اصلی در این فتنه ها ایفای نقش کردند.

وی در ادامه افزود: این افراد در ابتدای انقلاب اسلامی در فتنه‌های نظیر اقدامات بنی صدر ، حادثه شیخ حسنعلی منتظری و قائله ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۸ ضربه‌ها و صدمات غیرقابل جبرانی به پیکره انقلاب اسلامی ایران وارد کردند.

موسوی در ادامه با اشاره به حضور چشمگیر اصلاح‌طلبان‌نماها در فتنه عظیم سال ۸۸ افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال ۸۸ یک پیروزی واقعی برای ملت قهرمان و صبور ایران است اما همین افراد به ظاهر اصلاح‌طلب این موفقیت را به کام مردم عزیزمان تلخ کردند.

وی در ادامه با بیان اقدامات موسوی لاری، وزیر کابینه دوران ریاست جمهوی سیدمحمد خاتمی افزود: این افراد تمام توان خود را برای ناکارآمدی نظام قدرتمند انقلاب اسلامی در تمام دوران‌ها به کار می گیرند و همواره به نوعی دستاوردها ، آرامش و عزت ایران را به تاراج می برند.

حجت الاسلام موسوی در ادامه با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرموده‌اند “میزان، تشخیص شورای نگهبان” بیان کرد: افرادی خاص در جبهه اصلاح‌طلبان همواره در راستای تضعیف شورای نگهبان تلاش می‌کنند، در واقع این افراد از آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار خطرناک‌تر هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی کارگزاران خود را لیبرال (ضد دین و ضد خدا) معرفی می‌کنند ، افزود: تجدیدنظر طلبان از سرمایه‌های مادی فراوانی برخوردار هستند و همواره تمایل دارند فتنه راه بیندازند.

حجت الاسلام سیدتراب موسوی در پایان با تقدیر ازعملکرد مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با تجاوز ملوانان آمریکایی به حریم آبی کشور تصریح کرد: وقوع انقلاب اسلامی امری مهم بوده و خواهد بود، ولی بعضی آقایان بدانند که انقلابی ماندن مهمتر از سایر امور است.

شنیده ها حاکی از آن است که بعضی ارگان‌های دولتی قبلاً تذکر داده بودند که نباید بگذارید حجت الاسلام سیدتراب موسوی در مراسمات سخنرانی نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار