تلاش اپوزیسیون برای مصادره شهدا/ توطئه جدید برای بر هم زدن برادری ملت ایران و عراق+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59412
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۶:۰۷
شاخص : رسانه‌های معاند به طور همزمان برای بر هم زدن دوستی ملت ایران و عراق، اقدام به انتشار خبر زنده به گور شدن ۱۷۵ غواص ایرانی در جنگ تحمیلی کردند.
به گزارش سرویس سیاسی شاخص، طی روزهای گذشته سردار باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در توضیح شهدای تازه تفحص شده اعلام کرد که پیکرهای ۱۷۵ تن از شهدایی که وارد کشور شدند متعلق به غواصان جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس است که در عملیات کربلای۴ با دستان بسته توسط نیروهای بعثی به شهادت رسیدند.

وی در توضیح این خبر گفت: برخی از پیکرهای مطهر این شهدا کشف شد که هیچ جراحتی نداشت و متوجه شدیم که آن‌ها زنده به گور شدند و امروز همین جنایات توسط تکفیری‌ها در کشورهای مسلمان رخ می‌دهد.

با اعلام این خبر، رسانه های بیگانه و اپوزیسیون که در سال های گذشته دشمنی خود با ایران و انقلاب اسلامی را به بالاترین شکل ممکن نشان داده بودند، اقدام به انتشار خبرهای مختلف در این راستا کردند.

این رسانه ها که تا چندی پیش بازگشت پیکر های پاک شهدا به آغوش خانواده‌های خود را دروغ می دانستند و حتی در جریان تدفین شهدا در دانشگاه‌ها به عنوان یک اهرم فشار و با خط دادن به برخی از افراد داخل کشور، مخالفت خود را با این اقدام اعلام کرده بودند امروز داعیه دار ورود شهدا به کشور آن هم شهدایی که توسط رژیم بعثی به شکل ظالمانه ای به شهادت رسیده، شده اند.

این رسانه‌ها در حالی که بعد از جنگ تحمیلی ایران و عراق، برادری های مردم ایران و عراق همچنان ادامه پیدا کرده بود با اتنتشار این اخبار سعی در بر هم زدن برادری ملت ایران و عراق دارند.

در حالی که جنگ تحمیلی و ظلم های وحشیانه که علیه مردم مظلوم و به ویژه شهدای ایران روا شد از سوی رژیم بعثی بوده است، این رسانه ها با نسبت دادن این جنایات وحشیانه به مردم عراق به دنبال بر هم زدن روابط دوستانه ایران و عراق هستند.

این رسانه‌ها که هزینه‌های خبری خود را از دولت‌هایی می گیرند که در سال‌های جنگ تحمیلی بیشترین کمک‌های مالی و نظامی را به رژیم بعثی کردند، اما امروز داعیه دار و حامی شهدایی شدند که برای مقابله با همین دولت ها به جنگ رفته و شهید شدند.

در حال حاضر با افزایش درگیری های مردم عراق با تروریست های داعش و شکست هایی که به تروریست ها وارد شده است، این رسانه ها به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه میان ملت ایران و عراق هستند که شاید از این طریق بتوانند آخرین کمک های خود به تروریست ها برسانند.

این رسانه ها در آستانه سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر، با ورود به به این دست خبرها سعی در جریحه دار کردن احساسات مردم داشته تا از این طریق جنایات دیروز رژیم بعث و صدام را به گردن مردم مظلوم عراق بیندازند.

.

.

.

.

.

.

در حالی که از فتح خرمشهر به عنوان فتح الفتوح جنگ تحمیلی یاد می شود این رسانه ها به بازتاب عملیات کربلای ۴ پرداخته اند که این عملیات به خاطر لو رفتن به شکست منجر شد؛ اگرچه این عملیات به خاطر جاسوسی راداری آمریکا از ایران و فروش این اطلاعات به عراق، شکست خورد اما به عقیده بسیاری از کارشناسان جنگ، کربلای چهار پل راه گشای کربلای ۵ بوده که طی آن قسمت های عظیمی از خاک ایران از دست رژیم بعث آزاد شد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار