تلاش حداکثری دولت بر حفظ آرای مردم در تمام مراحل انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86887
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : استاندار قزوین گفت: دولت همواره بر حفظ آرای مردم در تمام مراحل انتخابات تلاش می‌کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، ظهر امروز فریدون همتی استاندار قزوین به منظور بازدید از ستاد ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قزوین حاضر شد.

وی در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: در این دوره از انتخابات با هماهنگی وزیر کشور و شورای نگهبان تعامل خوبی برای اجرا و نظارت در برگزاری انتخابات وجود دارد.

این مسئول با اشاره به حوزه‌های ثبت‌نامی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در قزوین، آبیک و البرز گفت: تا به امروز در حوزه قزوین، البرز و آبیک ۱۹ و در حوزه تاکستان ۲ نفر و در بوئین زهرا نیز ۷ نفر ثبت نام صورت گرفته است.

استاندار قزوین با اشاره به حضور بانوان در جمع کاندیدای ثبت نام شده تصریح کرد: دولت و شخص آقای رئیس جمهور نسبت به حضور بانوان در فعالیت‌های اجتماعی نگاه مثبتی دارند و ایشان همواره تاکید دارند بانوانی که صلاحیت لازم را در خود برای نمایندگی مجلس می‌بینند، شرکت کنند.

وی با اشاره به ۹ کاندیدای مجلس خبرگان گفت: چهارشنبه پایان ثبت نام مجلس خبرگان و جمعه پایان ثبت نام مجلس شورای اسلامی است که امید است تا روزهای پایانی تعداد بیشتری حضور پیدا کنند.

همتی در رابطه با حضور حداکثری مردم در انتخابات بیان کرد: حضور گسترده شخصیت های مختلف برای شرکت در انتخابات نشانه نشاط سیاسی در کشور است.

وی با بیان اینکه سرنوشت کشور به رای و حضور ملت در پای صندوق های رای بستگی دارد، گفت: تلاش دولت بر حفظ آرای مردم در تمام مراحل انتخابات است و امیدواریم سایر دستگاهها و نهادها با رعایت این صیانت زمینه ساز برگزاری یک انتخابات رقابتی و باسلامت و برمحور قانون باشیم.

استاندار قروین تاکید کرد: همه جریان های سیاسی و هواداران آنها باید در زمینه اقتدار و امنیت ملی تلاش کنند تا انتخاباتی پرشور مانند انتخابات دوره های گذشته در کشور برگزار شود.

این مسئول افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات پشتوانه نظام و حامی دولت در ادامه روند مذاکرات است، ملت ما هم همیشه با شور فراوان در انتخابات‌های مختلف حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: ملت ایران همواره پشتیبان ولایت فقیه است، حماسه ۹ دی جلوه ای از ملت ایران بود که در زمان امام خمینی(ره) انقلاب کردند.

وی در ادامه افزود: ملت ایران با ندای رهبری و احساس تکلیف به میدان آمده و عظمتی بی‌نظیر را خلق کرده است و همواره با اقدامات خود دشمن را از ایجاد توطئه و برپایی اختلافات داخلی ناامید کرده است.

استاندار قزوین بیان کرد: هیئت های اجرایی و هیئت های نظارت از مجریان برگزاری انتخابات بوده و هیئت های بازرسی بر روند فعالیت های این دو گروه تا پایان انتخابات نظارت خواهند کرد.

وی از حضور ۱۸ هزارنفر در تحت عنوان هیئت‌های مختلف انتخاباتی در استان خبر داد و گفت: همکاران ما در فرمانداری افرادی را معرفی کردند که مورد تائید شورا نگهبان قرار بگیرد خوشبختانه در سایه همدلی هیئت‌های مختلف انتخاب شدند و فعالیت‌ها شروع شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار