تلاش همگانی در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه / مقایسه دستاوردهای عظیم دفاع مقدس با برجام غلط است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93267
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۵۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با تشبیه دستاوردهای برجام به سکه های تقلبی و شکلات مسموم بیان کرد:بعضی مسئولین برجام را با دفاع مقدس مقایسه می کنند که این اقدام کاملا غیر منصفانه است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت الله عابدینی در خطبه های نماز جمعه امروز قزوین با اشاره به روز رستاخیز اظهار کرد: ظالمانی که در دنیا از خداوند پیروی نکرده اند در این روز از زیان کاران و پشیمانان هستند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه تقوا دارای ابعاد فردی و اجتماعی است، ابراز کرد: تقوای فردی یعنی حفظ آبرو و توجه به امور یکدیگر و تقوایی دولتی و حکومتی یعنی توجه به سرمایه های ملی و حقوق مردم.

نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به اینکه تقوا نباید برای افراد تنها یک شعار باشد، ادامه داد: مسئولین و دولت مردان باید توجه کنند که چرا با وجود معادن و ظرفیت های داخلی باید شاهد فقر و بیکاری در جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه تقوا باید در متن زندگی همه قرار بگیرد، اضافه کرد: چنین وضعیتی به دور از تقوای الهی بوده و نباید نسبت به استعدادها و توانایی جوانان ایرانی بی توجهی و دست به سوی بیگانگان دراز کرد.

عابدینی با اشاره به اینکه عده ای در داخل تکیه به بیگانگان دارند،تاکید کرد: ایجاد روحیه نشاط و امیدواری در جامعه موجب تقویت ملی کشور، سرشکستگی دشمنان و مقابله با اهداف شوم آنها خواهد شد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست، عنوان کرد: در برجام امتیازات زیادی دادیم ولی دستاوردهای آن وعده وعیدهایی است که هنوز محقق نشده است.

نماینده ولی فقیه در قزوین بیان کرد: بعضی مسئولین برجام را با دفاع مقدس مقایسه می کنند که این اقدام کاملا غیر منصفانه است.

وی دستاوردهای برجام را به سکه های تقلبی و شکلات مسموم تشبیه کرد و گفت: هیچ فرد و گروهی اجازه ندارد دستاوردهای دفاع مقدس را با آنچه در برجام وجود دارد مقایسه کند، چرا که دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران است.

عابدینی با اشاره به حضور باشکوه مردم قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن، ابراز کرد: ملت ایران با حضور حداکثری در این یوم الله موجب ناامیدی دشمنان شده و افتخار دیگری آفریدند.

امام جمعه قزوین اذعان داشت: همه مسولان در راستای حضور پرشور و برگزاری انتخاباتی باشکوه تلاش کنند و آحاد مردم در انتخاب اصلح و رعایت اخلاق انتخاباتی توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار