ایران جانبی

تمامی راه‌های روستایی استان بازگشایی شد/ موج بارشی شدیدتری در راه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 201969
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲:۲۷
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین:
شاخص : مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: پیش‌بینی می‌شود که موج جدید بارش‌ها از روز چهارشنبه آغاز شود که شدت بیشتری نسبت به بارندگی روزهای گذشته خواهد داشت.

قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به وضعیت استان در اثر بارندگی‌های اخیر اظهار کرد: روز گذشته تا ساعت ۱۶ بعدازظهر نیز راه ۱۴۷ روستا بر اثر بارش برف مسدود شده بود که اکنون تمام راه‌های اصلی و روستایی بازگشایی شده است و مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: با تلاش نیروهای راهداری استان راه حدود ۸۰ روستا تا شب بازگشایی شد و حدود ۵۵ روستا باقی مانده بود که امروز بازشگایی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود که موج جدید بارش‌ها از روز چهارشنبه آغاز شود که شدت بیشتری نسبت به بارندگی روزهای گذشته خواهد داشت.

این مقام مسئول عنوان کرد: میانگین بیشترین بارش برف در استان ۶ میلی‌متر بود که برای روز چهارشنبه تا ۹ میلی‌متر پیش‌بینی می‌شود؛ از مردم و رانندگان خواستاریم تا در شرایط نامساعد جوی از سفرهای غیر ضرور خودداری کنند و به ویژه هنگام بارندگی در ساعات شب نیز به هیچ عنوان رانندگی نکنند.

مهدیخانی ادامه داد: از مردم خواستاریم تا همکاری لازم را با دستگاه‌های امدادی و خدماتی در جاده‌ها داشته باشند چراکه گاهی عدم توجه به توصیه‌های ایمنی عواقب ناگواری را به دنبال دارد.

وی در پایان گفت: شهروندان حتما در سفرهای زمستانی از سلامت و ایمنی ماشین اطیمنان داشته باشند و لباس گرم، سوخت و موادغذایی به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار