تمهیدات ویژه ترافیکی برای دهه اول محرم
کد خبر: 116062
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۱۷
سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد:
شاخص : سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به حرکت دستجات عزاداری در دهه اول محرم، تمهیدات ویژه ترافیکی با همکاری پلیس راهور در مسیر حرکت عزاداران حسینی اعمال می‌شود.

سعید جهانگیری فرد سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) تمهیدات ویژه ترافیکی به منظور تسهیل در کار دستجات عزاداری و شروع فعالیت هیئت ها اندیشیده شده است.

وی افزود: در این راستا با همکاری پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی ویژه در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در مسیرها و محدوده‌هایی که مسیر حرکت دستجات عزاداری است، اعمال می شود.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: بر این اساس محدودیت های ترافیکی در خیابان های شهدا(سپه)، شهید انصاری، راه آهن، سلامگاه و تمام خیابان های منتهی به میدان آزادی اعمال می شود تا عزاداران حسینی در ترددهای خود با مشکلی روبرو نشوند.

جهانگیری فرد خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم نیز تقاضا می‌شود به منظور کاهش حجم بار ترافیکی معابر سطح شهر به ویژه محدوده‌هایی که مسیر حرکت دستجات عزاداری است، از وسایل نقلیه عمومی و دوچرخه برای تردد استفاده کنند.

وی یادآور شد: امیدواریم با همکاری پلیس راهور و شهروندان محترم شاهد جریان روان ترافیک در محدوده‌هایی که مسیر حرکت دستجات عزاداری است، باشیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار