تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 183157
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
شاخص : گشتی در مدارس و نظام آموزشی دور دنیا اطلاعات و ایده‌هایی نو برای تحصیل و فعالیت در این حوزه را القا می‌کند.

به گزارش شاخص نیوز: مدارس برای مجازات و تنبیه دانش آموزان خود ابتکاراتی به خرج می‌دهند اما گاه این تنبیهات بی رحمانه و خارج از چارچوب مدارس است، در ادامه برخی از مجازات های عجیب و غریب مدارس در سراسر دنیا معرفی می‌شود.

 نخود فرنگی یخ زده روی زانو

کودکان و دانش آموزان آسیایی ممکن است با این نوع مجازات آشنا باشند، زیرا معلمان و والدین از این مجازات برای دانش آموزان استفاده می‌کنند؛ اخیرا یک دانش آموز چینی بعد از این مجازات عکس زانوی خود را در صفحات مجازی منعکس کرد و همین موضوع باعث اخراج وی از مدرسه شد.

تنبیه‌های بدنی عجیب و غریب مدارس سراس دنیا

دست در دست در حیاط مدرسه

۲ دانش آموز در یکی از مدارس از آریزونا در مدرسه مشکلی ایجاد کردند و برای تنبیه به آن‌ها ۲ گزینه پیشنهاد شد اول آنکه تعلیق شوند و راه حل دوم اینکه ۱۵ دقیقه در حیاط مدرسه دست در دست هم بنشینند تا همه آن‌ها را ببینند، دانش آموزان خاطی هم مسلما ۱۵ دقیقه حضور در حیاط مدرسه را انتخاب کردند.

تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا

تنبیه به دلیل رنگ کفش

یک کودک ۵ ساله اهل می‌سی سی پی به علت پوشیدن رنگ اشتباه کفش‌ها توسط پلیس دستگیر شد در واقع والدین کفش با رنگ سیاه را به رنگ قرمز در آوردند و اشتباه در چشم والدین و مربیان مدرسه به حدی بود که از پلیس برای پیگیری موضوع کمک خواستند.

تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا

تنبیه عجیب معلم مدرسه

یک معلم دانش آموزان را به وسیله قیف سگی مجازات کند و این مجازات تحقیر آمیز به سرعت منعکس شد و مسئولان مدرسه برای پیگیری حادثه وارد عمل شدند که بر این اساس معلم تعلیق شد.

خوردن خوراکی های روی زمین

تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در نیوجرسی به عنوان تنبیه مجبور شدند تا غذای خود را از روی زمین ژیمناستیک بردارند و مصرف کنند و این در حالی است که یکی از دانش آموزان هم از آب ریخته شده روی زمین مجبور به نوشیدن شد؛  زمانی که والدین دانش آموز این موضوع را مشاهده کردند از مدرسه شکایت کرده و در نهایت پیروز شدند.

تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا

تنبیه با شرکت اجباری در کلاس آموزشی

یک دانش‌آموز در تگزاس سه روز بعد از جدال میان گروه دوستان خود از طرف یکی از دانش آموزان مجادله کننده چندروزقبل مورد آزار و اذیت قرار گرفت که به دنبال پیگیری‌های انجام شده مقرر شد تا دانش آموز خاطی ۳۵۰ دلار بپردازد همچنین یک دوره آزمایشی چهار ماهه ۲۰ ساعت خدمات عمومی را باید تجربه کند.
تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا

کوتاه کردن موی سر

یک دانش آموز ۷ ساله  با نوار‌های خود در حال بازی کردن بود و معلم دستور توقف بازی با این نوار‌ها را داده بود اما این حرف معلم با بی توجهی دانش آموز همراه بود  در نتیجه واکنش تندی را از طرف معلم در پی داشت؛ این معلم مو‌های دانش آموز دختر را به اجبار کوتاه کرد، اما به دلیل این کار ۱۷۵ دلار جریمه شد همچنین دانش آموز هم کلاس خود را تغییر دهد.
تنبیه‌های عجیب و غریب مدارس سراسر دنیا
انتهای پیام/۹۰۰
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار