تنظیم لایحه بودجه واقعی ازسوی شهرداری قزوین در دستور کار قرار گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157172
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:
شاخص : رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: تنظیم لایحه بودجه واقعی ازسوی شهرداری قزوین در دستور کار قرار گیرد.

حکمت الله داوودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در جریان بررسی و تصویب کدهای درآمدی لایحه بودجه پیشنهادی سال ۹۷ شهرداری اظهار کرد: اگر شهرداری بودجه را واقعی تنظیم ننماید، طرح ها و پروژه ها قابلیت اجرا و اتمام نخواهند داشت.

وی همچنین درخصوص پروژه تراموا (قطار شهری) ابراز کرد: این پروژه در قزوین از میدان مینودر تا نسیم شمال به طول ۱۱ کیلومتر اجرایی خواهد شد و هر کیلومتر بین ۳۰ تا ۳۲ میلیارد تومان هزینه دارد و درکل حدود ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه پیش بینی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه گفت:شهرداری باید گزارش تکمیلی پروژه را به شورا برای بررسی بیشتر ارائه دهد.

داوودی تاکید کرد: با افتتاح تراموا، مسافران و گردشگرانی که وارد شهر می‌شوند، با قطار به محدوده مرکزی شهر سفر کرده که این موجب کاهش ترافیک در سطح شهر خواهد شد.

وی کاهش آلودگی هوا، رونق مقوله گردشگری و غیره را از دیگر مزیت های پروژه تراموا برشمرد و افزود: این پروژه ارزش سرمایه گذاری دارد و با گذشت زمان ضرورت این مو‌ضوع بیشتر احساس می‌شود.

این مقام مسئول بر اخذ مجوزات لازم از وزارت کشور و استان و توجه به انتشار اوراق مشارکت تاکید کرد و ادامه داد: تحقق اقدامات مذکور متولیان مربوطه را در راه رسیدن به مهم، مصمم تر خواهد کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار