تنها یک پنجم هزینه آب از مشترکان دریافت می‌شود
کد خبر: 108802
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۸
معاون عمرانی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: تامین هزینه هر متر مکعب آب 10 هزار ریال است که تنها یک پنجم آن از مشترکان دریافت می‌شود.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به بالا بودن هزینه های تامین آب شرب برای شهروندان اعلام کرد: تنها ۳۰ درصد هزینه های تامین آب از شهروندان دریافت می شود و انتظار داریم تا آنان نیز در مصرف بهینه آن و صرفه جویی اقدام لازم را به عمل آورند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین ادامه داد: تامین هزینه هر متر مکعب آب ۱۰ هزار ریال است که تنها یک پنجم آن از مشترکان دریافت می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: ۳۹ درصد مشترکان استان بیش از حد مجاز آب مصرف می کنند که باید در اسرع وقت نسبت به اصلاح این موضوع اقدام شود.

حبیبی تصریح کرد: اقدام های لازم جهت کنترل و جلوگیری از مصرف بی رویه آب انجام خواهد شد.

وی افت فشار در برخی ساعات مربوط به افزایش مصرف آب است افزود: با گرم شدن هوا مصرف روزانه آب شهروندان در روزهای اخیر نسبت به روزهای خنک تر افزایش یافته و میزان مصارف شخصی افراد بالا رفته است.

این مسئول تاکید کرد: به دلیل افزایش مصرف آب، شهروندان باید از شستشوهای غیرضروی مانند استفاده از آب برای شستن خودرو و مانند آن پرهیز کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تنها یک پنجم هزینه آب از مشترکان دریافت می‌شود”

  1. تحسین پور گفت:

    خوب چرا پول آبو از مردم نمی گیرید که این نعمت زرگ الاهی را اینطور اصراف کنن، طرف توی تابستونم طبق عادت قدیمی باید بره حموم، بابا خیلیا اصلن حالیشون نیس و این خیلیا به سازمانها و شهرداری هم بر میگرده(سیستم آبیاری) ، و حتی مساجدو…..
    خیلی هاهم پمپ گذاشتنو بیشتر از حقشون دارن مصرف میکنن بعد یه عده تو روز های گرم تابستون آب برای خوردن هم ندارن.
    شاخص تورو خدا پیگیری کنید تا پول واقعی آبو از مشترکا بگیرن و پر مصرفا را هم تصاعدی حساب کنن در عوض با اعتباراتی که به دست میاد شبکه ی آبرسانی خانگی و مهم تر از اون کشاورزی را جدید و به روز کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار