تهیه بانک اطلاعاتی از متخصصان و نخبگان از سوی شهرداری‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59748
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین، بر تهیه بانک اطلاعاتی از متخصصان، نخبگان، فرهیختگان، معتمدان و اثرگذاران از سوی شهرداران استان قزوین تأکید کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در همایش شهرداران استان قزوین که در سالن اجتماعات شهرداری آبیک برگزار شد، اظهار کرد: شهرداران باید در همه موضوعات تعامل و همراهی داشته باشند چراکه اگر تقابلی و انفعالی کار کنند راه به جایی نمی‌برند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به اینکه شهرداران نباید کارها را سریعاً به دستگاه‌های دیگر ارجاء دهند، تصریح کرد: مدیران شهری وظیفه دارند با مدیریت صحیح در مسیر رفع مشکلات حرکت و موضوعات را حل کنند و نباید با رویکردی منفعلانه کارها را به دستگاه های دیگر ارجاع دهند.

این مسئول بر تهیه بانک اطلاعاتی از متخصصان، نخبگان، فرهیختگان، معتمدان و اثرگذاران از سوی شهرداران استان قزوین تأکید کرد و افزود: با تهیه این بانک اطلاعاتی، افراد تعیین شده در اطلاع‌رسانی کمک‌کار شهرداری‌ها خواهند بود و البته شهرداران نیز باید با برگزاری نشست‌های ماهانه یا فصلی، از پیشنهادات و نقطه نظرات آنان در راستای توسعه و پیشرفت شهرها بهره لازم را ببرند.

علیرضا امامقلیان شهردار آبیک هم در این جلسه اعلام کرد: سال گذشته بودجه شهرداری آبیک ۱۲۰ میلیارد ریال پیش‌بینی و تخصیص یافته که امسال ۲۲۰ میلیارد ریال بودجه برای شهرداری پیش‌بینی شد که با تنظیم بودجه، ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری آبیک در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار