توافقات در برجام مانع استکبارستیزی ایران اسلامی نمی‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79301
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین:
شاخص : مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: برجام در راستای خطوط قرمز تعیین شده توسط رهبری پذیرفته شده است و این به هیچ عنوان مانع انجام وظیفه ملت ایران در جهت استکبارستیزی نخواهد شد.

مهدی احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در حاشیه مراسم ملی استکبارستیزی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به برجام و توافقات اخیر هسته ای اظهار کرد: برجام در راستای خطوط قرمز تعیین شده توسط رهبری پذیرفته شده است و این به هیچ عنوان مانع انجام وظیفه ملت ایران در جهت استکبار ستیزی نخواهد شد.

وی افزود: با توجه به این‌که دشمن مقابل ملت ایران به هیچ وجه قابل اعتماد نیست، پس وظیفه آحاد مردم، ایثارگران، جانبازان و به خصوص نسل جوان است که همواره فریاد استکبارستیزی خود را اعلام کنند و این روحیه مقاومت و کفر ستیزی در خود تقویت سازند.

این مسئول با بیان اینکه ملت غیور ایران اسلامی همواره با هدایت‌ها و فرامین مقام معظم رهبری در مقابل استکبار جهانی ایستادگی می‌کند، اضافه کرد: کسی نمی‌تواند ایران را از حق مسلم خود یعنی برخورداری از انرژی هسته‌ای صلح آمیز منع کند و همه باید برای اثبات این حقانیت و حفظ موضع انقلاب اسلامی در برابر استکبار تلاش کنند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی هیچ‌‎گاه دست از ظلم ستیزی برنخواهد داشت و باید به این نکته توجه کرد که پایبندی ایران بر تعهدات خود در برجام به وفای به عهد طرف مقابل بستگی دارد.

احمدی با اشاره به این‌که دشمن از راه‌های مختلف برای نفوذ استفاده می‌کند، خاطرنشان کرد: جوانان ما پرورش یافته مکتب اهل بیت(ع) هستند و با توجه به حضور مستمر آن‌ها در مراسم عزاداری و پیروی از خطوط قرآن و رهبری؛ اگر فضای مجازی هزاران برابر هم شود امکان ندارد استکبار جهانی در جوانان ما نفوذ پیدا کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه گفت: هدف استکبار نسل جوان و انقلاب نیست، بلکه هدفشان نابودی اسلام است؛ رسالت هر ایرانی بخصوص مراکز علمی ودانشگاهی است که نسل جوان ما را در مقابل هجمه‌های دشمن مقاوم بار آورند.

احمدی خطاب به افراد فرصت طلبی که درصدد کمرنگ کردن حماسه‌های ملی ایران هستند، گفت: آن‌ها باید بدانند برای آزادی این مملکت از چنگال استکبار هزاران شهید و جانباز تقدیم کرده‌ایم و تضعیف این حماسه‌ها، خیال باطل عده‌ای خود باخته است.

وی در پایان گفت: امید است ملت ایران آگاهانه و با بصیرت راه‌های نفوذ دشمن  را رصد کرده و با آن مقابله کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار