توجه ویژه به کیفیت نمایشگاه بهاره ۹۵/ بازرسان سازمان صنعت و معدن ناظران نمایشگاه هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95728
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۶
مدیر عامل نمایشگاه بین‌الملل قزوین خبر داد
شاخص : مدیر عامل نمایشگاه بین‌الملل قزوین با اشاره به اينكه بازرسان سازمان صنعت و معدن ناظران نمایشگاه هستند، گفت: در نمایشگاه بهاره سال 95 توجه ویژه‌ای به کیفیت اجناس شده و  اجناس با معتبرترین برندها عرضه می‌شوند.

هادی نیک فطرت در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص افتتاح نمایشگاه بهاره در قزوین اظهار کرد: هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه حمایت از قشر ضعیف جامعه است.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌الملل قزوین با بیان اینکه در نمایشگاه بهاره سال ۹۵ توجه ویژه‌ای به کیفیت اجناس شده است، ابراز کرد: در سال جاری قرار بر این بود که این نمایشگاه‌ها برگزار نشود اما با رایزنی‌های انجام شده با استاندار و حضور برخی اصناف نمایشگاه بهاره دایر شد.

این مسئول عنوان کرد: در این نمایشگاه پوشاک، کفش، مواد بهداشتی، خوراکی، آجیل، شیرینی و مواد پروتئینی عرضه می‌شود.

نیک فطرت اعلام کرد: ۱۲۱ غرفه در داخل سالنی به مساحت ۴هزار متر احداث شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰ شرکت معتبر پخش مواد غذایی در نمایشگاه شرکت کرده‌اند، تشریح کرد: تعداد غرفه‌های هر بخش شامل ۲۵ غرفه آجیل و خشکبار، ۲۰ غرفه شکلات، ۳ غرفه لبنیات، ۱۵ غرفه مواد پروتئینی، ۱۳ غرفه عسل و شیرینی و ۸ غرفه چای و قند است.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌الملل قزوین با اشاره به حضور مواد سلولوزی و شوینده با برندهای معتبر در نمایشگاه اضافه کرد:  در این راستا ۲۵ غرفه در محوطه نمایشگاه احداث شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: اکثر غرفه‌ها از اصناف بومی هستند که مجوزهای لازم از طرف اتاق اصناف را دریافت کرده و قیمت‌ها ۱۰ الی ۲۵ درصد پایین‌تر از بازار است.

نیک فطرت تصریح کرد: بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت در نمایشگاه حاضر بوده و نظارت ویژه‌ای بر کیفیت و قیمت اجناس دارند.

وی یادآور شد: نمایشگاه بهاره از ۱۵ تا ۲۲ اسفند دایر بوده و مردم می‌توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۲ از آن بازدید کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار