ایران جانبی

» توزیع اعتبار و پروژه استان در سال جدید عدالت‌محور خواهد بود
کد خبر: 202721
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۷:۵۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: در سال جدید نگاه متفاوتی به توزیع اعتبارات و پروژه‌ها خواهیم داشت تا عدالت در همه مناطق استان برقرار شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، هدایت الله جمالی پور در شورای اداری استان قزوین که عصر امروز در استانداری برگزار شد، با بیان اینکه دهه فجر یادآور خاطرات شیرین است، اظهار کرد: دهه فجر یک فرصت برای ماست تا بدانیم چرا انقلاب کردیم و اهداف آن چیست؛ اگر در مسیر انقلاب هستیم باید ببینیم چه ضعف‌هایی داریم و آن را برطرف کنیم.

وی افزود: انقلاب در جهت ارزش‌های دینی و حقوق مردم ایجاد شد لذا اگر در این دو اصل تزلزلی به وجود آید، بدون شک خطرناک است و می‌تواند عدم اعتماد عمومی را در پی خواهد داشت.

استاندار قزوین تصریح کرد: تقویت این دو اصل رابطه مستقیمی با قدرت ملی دارد که همه ما باید در این مسیر قدم برداریم و به مطالبه و حقوق مردم توجه ویژه داشته باشیم وگرنه خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی پایمال خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: امسال در دهه فجر تعداد ۷۴۸ پروژه به ارزش هزار میلیارد تومان در استان افتتاح شد‌؛ در سال جدید نگاه متفاوتی به توزیع اعتبارات و پروژه‌ها خواهیم داشت تا عدالت در همه مناطق استان برقرار شود.

وی یادآور شد: در توسعه استان قزوین در گذشته اشتباهاتی رخ داده است که امروز برای ما آسیب‌هایی را به وجود آورده اما استان قزوین درواقع یک ایران کوچک است که ظرفیت‌های بسیاری دارد و باید به خوبی از آن‌ها بهره‌برداری کنیم.

انتخابات مظهر وحدت و انسجام ملی است

جمالی پور با اشاره به اهمیت پنجره واحد اقتصادی عنوان کرد: در این دوره ارتباط ما با بخش خصوصی بسیار متفاوت خواهد شد تا سرمایه‌گذاری در استان با جهت‌گیری جدیدی رخ دهد؛ زمان سرمایه‌گذاری نباید بیشتر از ۲۰ روز باشد به طوری که هیچ عذری را از دستگاه‌ها نمی‌پذیریم.

استاندار قزوین عنوان کرد: با توجه به این تحریم‌ها، می‌توانیم با مدیریت منابع و بهره وری درست نیز مشکلات کشور را حل کنیم، لذا با عقلانیت همه کارهای کشور به درستی رقم می‌خورد.

این مقام مسئول با بیان اینکه عقلانیت، انسجام و وحدت ما را حفظ می‌کند، گفت: انتخابات مظهر وحدت و انسجام ملی است و کسی که در این عرصه چنددستگی ایجاد می‌کند نیز خلاف منویات رهبری است و ظرفیت نمایندگی مردم را ندارد.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار