توزیع بیش از ۲۳ هزار کیسه آرد در بین روستائیان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84201
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲:۰۰
در يك ماهه گذشته صورت گرفت؛
شاخص : رئيس اداره تعاون روستايي شهرستان قزوين از توزيع 23 هزار و 758 كيسه آرد توسط شبكه تعاون روستايي در يك ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، حسن حامیدی قاضی با اعلام اینکه در آبان ماه گذشته ۲۳ هزار و ۷۵۸ کیسه آرد توسط شبکه تعاون روستایی شهرستان قزوین توزیع شده است، اظهار کرد: سهمیه آرد هر شهرستان براساس آمار جمعیت شهری و روستایی محاسبه که در بخش روستایی سهمیه آرد توسط اتحادیه تعاون روستایی هر شهرستان خریداری و به نانوایان تحویل داده می‌شود.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین سهمیه توزیع در شهرستان قزوین را ۱۲ هزار و ۵۸۳کیسه، کوهین سه هزار و ۴۷۸ کیسه، البرز سه هزار و ۲۴۵ کیسه، طارم سفلی یک هزار و ۶۴۲ کیسه، الموت شرقی یک هزار و ۶۸۰ کیسه و الموت غربی یک هزار و ۱۳۰ کیسه عنوان کرد.

۱۳۹۲۰۳۰۳۱۴۰۸۳۵۲۰۳۵۶۹۱۷۳

این مسئول تصریح کرد: در راستای خدمت رسانی به روستاها و کشاورزان و همچنین براساس و ظایف سازمان تعاون روستایی، شبکه تعاونی در سطح شهر و روستاها اقدام به توزیع آرد و کالاهای اساسی می کند.

قاضی خاطرنشان کرد: نظارت و کنترل توزیع آرد به عهده فرمانداری‌ها، سازمان صنعت، معدن وتجارت، شرکت غله و خدمات بازرگانی و اتحادیه تعاون روستایی است.

گفتنی است؛ بیش از ۲۰۰ واحد فروشگاه مصرف روستایی تحت پوشش شبکه تعاون روستایی در روستاها فعال هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار