توزیع بیش از ۳۹۲ هزار کتب درسی در کتاب فروشی‌های قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70301
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان خبر داد
شاخص : عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان قزوين گفت: توزیع بيش از 392 هزار جلد کتاب درسی در بین کتاب فروشی‌های استان آغاز شده است.

سید حسین سیاهپوش صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به توزیع کتب درسی در استان قزوین، بیان کرد: توزیع ۳۹۲ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب درسی در بین کتاب فروشی های استان آغاز شده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان قزوین اعلام کرد: ۱۰۰ هزار جلد کتاب درسی برای پایه های هفتم تا نهم و ۲۹۲ هزار جلد برای مقاطع دوم و سوم دبیرستان در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تهیه شده است.

این مسئول با بیان اینکه کتاب های درسی دانش آموزان براساس قیمت مصوب بر روی جلد عرضه می شود، افزود: برای اطلاع خریداران برگه قیمت تهیه شده و در اختیار مراکز کتاب فروشی ها قرار داداه شده است.

سیاهپوش ادامه داد: دانش آموزان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، موضوع را به ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی گزارش کنند.

وی با اعلام اینکه توزیع کتاب تا پایان شهریور ماه در استان ادامه دارد، گفت: در حال حاضر کتاب های درسی مقاطع ابتدایی، کار دانش، فنی حرفه ای و پیش دانشگاهی از طریق آموزش و پرورش به مناطق و مدارس توزیع شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار