Iranjb.ir

توزیع بیش از ۳۹۲ هزار کتب درسی در کتاب فروشی‌های قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70301
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان خبر داد
شاخص : عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان قزوين گفت: توزیع بيش از 392 هزار جلد کتاب درسی در بین کتاب فروشی‌های استان آغاز شده است.
۱۳۷۵۰۷۵۱۲۳_۱۲۳

سید حسین سیاهپوش صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به توزیع کتب درسی در استان قزوین، بیان کرد: توزیع ۳۹۲ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب درسی در بین کتاب فروشی های استان آغاز شده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه کتاب فروشان استان قزوین اعلام کرد: ۱۰۰ هزار جلد کتاب درسی برای پایه های هفتم تا نهم و ۲۹۲ هزار جلد برای مقاطع دوم و سوم دبیرستان در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تهیه شده است.

این مسئول با بیان اینکه کتاب های درسی دانش آموزان براساس قیمت مصوب بر روی جلد عرضه می شود، افزود: برای اطلاع خریداران برگه قیمت تهیه شده و در اختیار مراکز کتاب فروشی ها قرار داداه شده است.

سیاهپوش ادامه داد: دانش آموزان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه، موضوع را به ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی گزارش کنند.

وی با اعلام اینکه توزیع کتاب تا پایان شهریور ماه در استان ادامه دارد، گفت: در حال حاضر کتاب های درسی مقاطع ابتدایی، کار دانش، فنی حرفه ای و پیش دانشگاهی از طریق آموزش و پرورش به مناطق و مدارس توزیع شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار