توزیع میوه شب عید شهروندان قزوینی آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97246
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
شاخص : قزوین- مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین از آغاز توزیع میوه شب عید شهروندان قزوینی خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، محمود محمودی اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستادتنظیم بازار؛ تعداد ۷۴ نقطه در سطح استان میوه های شب عید شهروندان را توزیع می کنند.

وی افزود: در سطح شهر قزوین تعداد ۲۵ نقطه برای توزیع میوه تعیین شده که این تعداد محل توزیع میوه برای رفاه حال شهروندان نسبت به سال گذشته ۴ برابر افزایش یافته است.

به گفته وی؛ قیمت مصوبه برای سیب ۱۸۰۰ تومان و پرتقال ۲۰۰۰ تومان تعیین شده است.

محمودی با اشاره به توزیع گوشت سفید مرغ در استان گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت سفید مرغ گرم، گوشت سفید مرغ منجمد به قیمت ۴۹۰۰ تومان برای مصرف کنندگان  در ۴۷ نقطه استان قابل عرضه است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۰۰ تن گوشت سفید مرغ منجمد آماده توزیع در بین شهروندان است که در صورت نیاز این میزان قابل افزایش خواهد بود.

مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین  گفت: بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز در سطح استان نحوه توزیع را رصد می کنند و در صورت بروز هر گونه  تخلف با خاطیان برخورد قانونی می شود.

به گفته محمودی؛ عرضه میوه بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت و مقدار میوه به اندازه کافی تامین شده و جای هیچگونه نگرانی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار