توزیع کارت های ورود به جلسه کنکور
کد خبر: 107334
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
شاخص : مشاور عالی سازمان سنجش کشور از توزیع کارت های ورود به جلسه آزمون سراسری سال 95 از فردا یکشنبه 20 تیر ماه خبر داد.

حسین توکلی  گفت: داوطلبان شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ می توانند از فردا یکشنبه ۲۰ تیر تا روز چهارشنبه ۲۳ تیر برای دریافت کارت های ورود به جلسه آزمون خود زمان خواهند داشت.

وی افزود: افراد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور پرینت کار ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با ارائه آماری از تعداد شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۵ اظهارکرد: در آزمون سراسری سال ۹۵ تعداد ۸۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۰۹ هزار و ۱۹ نفر زن و ۳۵۱ هزار و ۹۰ نفر مرد هستند.

توکلی در خصوص تعداد کارت های صادر شده برای آزمون سراسری سال ۹۵ تصریح کرد: هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی و علوم ریاضی قادر بوده اند که در صورت علاقه مندی به گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی در این آزمون ها نیز شرکت کنند و بر همین اساس برای شرکت در کنکور سال ۹۵، یک میلیون و ۱۴ هزار و ۲۷۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

وی با اشاره به زمان برگزاری آزمون سراسری سال ۹۵ بیان کرد: این آزمون در صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ تیر برگزار خواهد شد.

منبع: برترین ها 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار