Iranjb.ir

توزیع ۵ هزارسبد غذایی بین نیازمندان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62091
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۴
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین، از توزیع 5 هزار سبد غذایی در شب‌های قدر بین نیازمندان قزوین خبر داد.
۱۳۹۲۰۱۲۱۰۰۰۱۹۳_PhotoA

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حمید ره‌انجام از توزیع پنج هزار سبد غذایی در شب‌های قدر بین نیازمندان قزوین خبر داد و اظهار کرد: این برنامه در قالب طرح همای رحمت اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین در خصوص اهداف اجرای این طرح، عنوان کرد: کمک به خانواده‌های نیازمند با حفظ شأن و کرامت انسانی آنان، تلاش برای گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه، ترویج اقدامات داوطلبانه و نیز دستگیری از قشر ضعیف جامعه از جمله مهمترین اهداف اجرای طرح همای رحمت در استان قزوین است.

این مسئول بیان کرد: در این سبدهای غذایی ۱۳ مورد از اقلام اولیه مورد نیاز خانواده‌ها گنجانده شده که محتویات تمام این سبدها یکسان و یکنواخت است.

ره‌انجام در ادامه افزود: روغن، برنج، چای، سویا، پنیر، ماکارونی، قند، شکر، لپه، لوبیا، تن ماهی و چند قلم مواد شوینده اقلام این سبدها را تشکیل می‌دهد و ارزش هر یک از این سبدها بیش از ۱۰۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: در این طرح خانواده‌های نیازمند از جمله زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های زندانیان و بیماران صعب‌العلاج از سبدهای یاد شده بهره‌مند می‌شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان یادآور شد: هر یک از شهرستان‌ها به صورت جداگانه سبدها را تهیه کرده‌اند که در میان جامعه هدف توزیع می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار