توزیع ۵ هزارسبد غذایی بین نیازمندان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62091
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۴
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین، از توزیع 5 هزار سبد غذایی در شب‌های قدر بین نیازمندان قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حمید ره‌انجام از توزیع پنج هزار سبد غذایی در شب‌های قدر بین نیازمندان قزوین خبر داد و اظهار کرد: این برنامه در قالب طرح همای رحمت اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین در خصوص اهداف اجرای این طرح، عنوان کرد: کمک به خانواده‌های نیازمند با حفظ شأن و کرامت انسانی آنان، تلاش برای گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه، ترویج اقدامات داوطلبانه و نیز دستگیری از قشر ضعیف جامعه از جمله مهمترین اهداف اجرای طرح همای رحمت در استان قزوین است.

این مسئول بیان کرد: در این سبدهای غذایی ۱۳ مورد از اقلام اولیه مورد نیاز خانواده‌ها گنجانده شده که محتویات تمام این سبدها یکسان و یکنواخت است.

ره‌انجام در ادامه افزود: روغن، برنج، چای، سویا، پنیر، ماکارونی، قند، شکر، لپه، لوبیا، تن ماهی و چند قلم مواد شوینده اقلام این سبدها را تشکیل می‌دهد و ارزش هر یک از این سبدها بیش از ۱۰۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: در این طرح خانواده‌های نیازمند از جمله زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های زندانیان و بیماران صعب‌العلاج از سبدهای یاد شده بهره‌مند می‌شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان یادآور شد: هر یک از شهرستان‌ها به صورت جداگانه سبدها را تهیه کرده‌اند که در میان جامعه هدف توزیع می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار