توزیع ۱۵۰سبد کالای حمایتی نیازمندان توسط بسیج اصناف استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 172907
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
همزمان با رزمایش خدمت صورت می‌گیرد؛
شاخص : مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین گفت: با مشارکت سازمان بسیج سازندگی توزیع 150 بسته سبد کالای حمایتی به ارزش 150 میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان آغاز شده است.

عباس رنجبر مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: همزمان با اجرای رزمایش خدمت در استان قزوین، سازمان بسیج اصناف استان با مشارکت بسیج سازندگی و دانش آموزی و همچنین اتحادیه های سطح استان به جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند اقدام کرده است.

وی افزود: با مشارکت سازمان بسیج سازندگی توزیع ۱۵۰ بسته سبد کالای حمایتی به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان آغاز شده است.

مسئول بسیج اصناف استان قزوین با بیان اینکه طی تفاهم نامه ای با سازمان بسیج دانش آموزی طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» اجرا خواهد شد، بیان کرد: در این طرح یک دانش آموز نیازمند به یک کاسب خیر معرفی خواهد شد و کاسب دانش آموز نیازمند را در استانه سال تحصیلی تجهیز و راهی مدرسه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه این طرح با کمک اصناف و اتحادیه های سطح استان اجرا می شود، تصریح کرد: با اجرای این طرح در آستانه سال تحصیلی نیاز بیش از ۱۰۰ دانش آموز نیازمند رفع خواهند شد.

این مسئول با اشاره به اینکه اصناف همیشه در صف خدمت رسانی به مردم قرار دارند، بیان کرد: اصناف استان قزوین با درک شرایط کشور ، علاوه بر سنگر اقنصاد، تلاش میکنند تا در حوزه رفع نیاز نیازمندان نیز گام بردارند.

رنجبر در پایان یادآور شد: همچنین ۵۰ بسته لوازم التحریر ایرانی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیون ریال تامین و به دانش آموزان نیازمند شناسایی شده تقدیم خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار