توزیع ۳ هزار سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165997
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
همزمان با ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛
شاخص : فرمانده پایگاه بسیج شهید رحمانی کمیته امداد استان قزوین گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 3 هزار سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ناصر ظاهری با اشاره به توزیع سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد، اعلام کرد: پایگاه های بسیج ادارات مختلف استان به مناسبت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر سه هزار سبد غذایی به نیت سه هزار شهید استان در میان مددجویان کمیته امداد توزیع کردند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید رحمانی کمیته امداد استان قزوین ارزش ریالی هر سبد غذایی را ۱۵۰ هزار تومان بیان کرد و گفت: از این تعداد هزار و ۵۰۰ بسته بین مددجویان شهرستان قزوین و مابقی آن بین مددجویان سایر شهرستان ها توزیع شده است.

این مسوول در ادامه افزود: روغن، برنج، حبوبات، ماکارونی و رب گوجه فرنگی از جمله مواد غذایی تهیه شده در این سبد است.

ظاهری خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در واقع واسطه اغنیاء و فقراست و تلاش می کند تا فرهنگ انفاق و نیکوکاری را در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه کند در واقع با چنین رویکردی دل ها برای یکدیگر می تپد و با دور شدن از کم توجهی یا بی توجهی نسبت به مشکل دیگران شاهد تعمیق فقر نخواهیم بود.

وی یادآور شد: در کنار کمک های متنوعی که در قالب مستمری، مواد غذایی و اقلام مورد نیاز صورت می گیرد این نهاد بر روی حمایت های تحصیلی و درمانی هم تمرکز دارد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار