توزیع ۵۰۰ بسته حمایتی به مناسبت ماه مبارک رمضان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 138827
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۲۶
مسوول سازمان بسيج سازندگی استان خبر داد
شاخص : مسوول سازمان بسيج سازندگی استان گفت: بسيج سازندگی با همكاری ديگر ارگان ها اقدام به پخش 500 بسته حمايتی در بين محرومين و نيازمندان استان قزوين در ماه مبارک رمضان كرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حمید رضا الله بداشتی مسوول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین اظهار کرد: بسیج متعلق به نظام و ملت است و این تعلق به معنای خدمت به مردم می باشد.

این مسوول ادامه داد: ارزش خدمات ما زمانی افزون‌تر می‌شود که برای رفع محرومیت در جامعه هر آنچه در توان داریم به کار بگیریم.

الله بداشتی عنوان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته بسیج سازندگی با همکاری دیگر ارگان ها اقدام به پخش ۵۰۰ بسته حمایتی در بین محرومین و نیازمندان استان قزوین در ماه مبارک رمضان کرده است.

وی تصریح کرد: فلسفه بسیج سازندگی گره‌گشایی در حل مشکلات و حضور در مناطق محروم است تا با کار جهادی بتوانیم عرصه خدمت به نیازمندان را بیش از پیش گسترش داده و محرومیت‌ها را کاهش دهیم.

مسوول سازمان بسیج سازندگی استان در ادامه با اشاره به توزیع سبد کالا در مناطق محروم، گفت: توزیع سبدهای کالا شامل اقلام خوراکی و بهداشتی در بین خانواده‌های محروم و نیازمند زیر پوشش نهادهای حمایتی با مشارکت جهادگران و بسیجیان سازمان بسیج سازندگی انجام می‌شود.

وی توضیح داد: بسته‌های حمایتی یاد شده با مشارکت دستگاه‌‌های اجرایی و خیران تهیه و در اردوهای جهادی در مناطق محروم بین خانواده‌های نیازمند از جمله بیماران خاص توزیع می‌شود.

این مسوول با بیان روایتی از یکی از ائمه معصوم (ع) مبنی بر این که اگر همه مردم زکات خود را پرداخت کنند، فقیری باقی نمی‌ماند، توضیح داد: کمک به محرومان تنها در پرداخت‌های کلان نیست بلکه هر کس به میزان توانایی خود می‌تواند در رفع محرومیت در جامعه مشارکت داشته باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار