توزیع ۶۳ هزار مترمربع پروفیل فولادی احتکار شده از امروز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174483
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد
شاخص : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، از توزیع 63 هزار مترمربع پروفیل فولادی احتکار شده از امروز در قزوین خبر داد.

علی پرزحمت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از توزیع پروفیل فولادی از امروز صبح خبر داد و اظهار کرد: سومین مرحله کالا‌های احتکار شده در قزوین توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: ۶۳ هزار متر مربع پروفیل فولادی که احتکار شده بود با نرخ مصوب در تعدادی از فروشگاه‌های عرضه لوازم ساختمانی توزیع می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: سی ام مرداد اولین محموله از ۳۷ انبار کشف شده شامل انواع پودر شوینده با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در ۵ فروشگاه رفاه، اتکاء، جهادکشاورزی، یاس کوثر و سعدی عرضه شد.

پرزحمت ادامه داد: بیست و پنجم شهریور هم ۲۰۰ دستگاه پکیج احتکار شده در یکی از فروشگاه‌های عرضه کننده لوازم و تاسیسات ساختمانی قزوین و ۱۰۰ دستگاه پکیج نیز در آبیک توزیع شد.

وی با اشاره به فعالیت مستمر بازرسان رسمی و افتخاری سازمان صنعت، معدن و تجارت از سطح بازار و واحدهای صنفی، یادآور شد: در سطح استان ۳۳ هزار واحد صنفی به فعالیت می پردازند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین تصریح کرد: بازرسان این سازمان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی با ثبت پرونده، متخلفان را به تعزیرات حکومتی معرفی می کنند.

این مسئول اضافه کرد: عدم درج قیمت بر روی کالا، گران فروشی، احتکار و اختفای کالا از جمله تخلفات صنفی است که با آنها برخورد می شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/ پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار