توسعه اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت و کارگری/ ضرورت کاهش موانع در حوزه کارگری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89659
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين با تاكيد بر توسعه اقتصاد مقاومتي در بخش صنعت و كارگري گفت: بايد با توجه به شرايط و امكانات موانع موجود را به تدريج از پيش پاي كارگران برداريم.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در نشست با تشکل های کارگری با بیان اینکه بخش عمده اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت و کارگری است اظهار کرد: باید با توجه به شرایط و امکانات موانع موجود را به تدریج از پیش پای کارگران برداریم زیرا این امر در اجرای موفقیت آمیز اقتصاد مقاومتی بسیار تاثیرگذار است.

استاندار قزوین تصریح کرد: باید از ظرفیت های بخش خصوصی در خصوص حل مشکلات تولید در استان استفاده کنیم و استعداد کشور را در مسیر استقلال کامل در حوزه اقتصادی پیش ببریم.

همتی در ادامه از نمایندگان تشکل های کارگری خواست: مشکلات را اولویت بندی و اعلام کنند تا در سفر معاون اول رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مطرح و زمینه حل مشکلات بخش تولید در استان فراهم شود.

وی همچنین به انتخابات آینده اشاره کرد و افزود: باید با درایت، عقلانیت و به دور از احساسات، انتخاباتی در شان نظام اسلامی برگزار کنیم که کارگران در این خصوص می توانند نقش آفرینی کنند.

نمایندگان تشکل های کارگری هم نداشتن بانک اطلاعاتی در زمینه های مختلف کارگری را از مهم ترین مسائل و مشکلات کارگری عنوان کردند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار