توسعه صادرات راهی برای رونق واحدهای تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59919
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین گفت: شرط رونق تولید در استان صادرات و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مرتضی روزبه در نشست بررسی مشکلات بخش تخم‌مرغ و مرغ‌تخمگذار، با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان در بخش طیور، اظهار کرد: قزوین موقعیت مناسبی در بازار سایر استان‌ها وهمچنین برخی کشورهای منطقه به ویژه در تولید تخم‌مرغ دارد که این بازار قابل گسترش است.

استاندار قزوین با بیان اینکه مصرف سرانه تخم مرغ باید افزایش یابد، تصریح کرد: باید در صنعت فرآوری تخم‌مرغ کار کرده و محصولات فرآوری شده متناسب با ذائقه افراد تولید شود و در این زمینه باید برنامه وجود داشته باشد و عرضه تنوع غذایی در این محصول لحاظ شود.

این مسئول تصریح کرد: فرمانداران برای حوزه تولید و اشتغال زایی برنامه ریزی کنند به طوری که در حوزه اقتصاد مقاومتی اصل و اساس توجه به تولید و ظرفیت های مناطق است.

روزبه تاکید کرد: بین دستگاه‌های اجرایی نباید ناهماهنگی وجود داشته باشد، بلکه همه دستگاه‌ها باید به پنجره واحد تبدیل و در جهت تقابل هم حرکت کنند تا چرخه تولید خوب بچرخد.

وی در ادامه شرط رونق تولید در استان را صادرات و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد و از بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست به کمک واحدهای تولیدی بیایند تا توان و انرژی واحدها در سازوکار امور اداری صرف نشود.

روزانه ۶۰ تن تخم‌مرغ تولید شده در استان قزوین به کشورهای منطقه صادر می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “توسعه صادرات راهی برای رونق واحدهای تولیدی قزوین”

  1. امیران گفت:

    سلام،
    جناب آقای استاندار شما کی به این مهم دست یافته ابد که شرط رونق تولید هماهنگی بین دستگاههای اجرائی است . آن وقت پس از این کشف بزرگ فکر میکنبد ، چه کسی ویا چه قوه ای از قوای سه گانه وظیفه اجرای آن را دارد .۲سال برای شروع کافی نبود . یا هنوز هن فکر میکنید بافرافکنی در خصوص عملکرد دولت قبل میتوانید از زیر مسئولیت شانه خالی کنید .

  2. امیران گفت:

    مجددا سلام ، راستی جناب آقای روز به افاضه فرموده بودید که باید مصرف سرانه تخم مرغ را بالا برد . شما که لطف کردید با این تدبیر مشکل آحاد مردم کم درآمد را حل فرمودید . اگر صلاح میدانید مصرف سرانه سیب زمینی را هم تدبیر کنید تا آن هم بارود تا آقایان دولتمردان هزار میلیارد تومانی بدون ناراحتی وجدان همچنان مشغول خدمت به خودشان ، ببخشید خلق خدا باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار