توصیه‌های آیت‌الله اسلامی به هاشمی در آستانه ورود به قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102436
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
شاخص : عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص ورود رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به قزوین توصیه‌هایی به وی کرد.

به گزارش شاخص نیوز، آیت‌الله علی اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با بیان اینکه آرامش و امنیت یکی از ضرورت‌های هر جامعه است، اظهار کرد: در سایه آرامش و امنیت است که جامعه به کار خود مشغول بوده و به اعمال و رفتار روزمره خود می‌پردازد.

وی با بیان اینکه اگر امنیت و آرامش برهم بخورد به طور قطع مردم در آسایش نبوده و اضطراب و نگرانی جامعه را فرا می‌گیرد، افزود: این روزها برخی از شنیده ها به ویژه در استان قزوین به گوش می‌رسد که حرکات و دسته‌جاتی تحت عناوین مختلف اجتماعات و تجمعاتی را تشکیل می‌دهند که  برای آرامش و امنیت این استان مضر است.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بعضی از عناصر سیاسی برای اینکه برای خود شخصیت موهوم و تخیلی بسازند و به تعبیری از استان قزوین پیام به مرکز کشور انتقال دهند، می‌گویند ما هستیم و قدرت داشته و مردم را دست داریم و تجمعات بزرگ در اختیار ما بوده و این افراد هر از چندگاهی نیز به تجمع و اجتماعاتی دست می‌زنند.

اسلامی با بیان اینکه بعضی از تجمعات و اجتماعات با اهدافی مختلف صورت می‌گیرد، یادآور شد: قطعاً جمعیتی که برای استقبال و دیدار کسی با افرادی که وارد یک جامعه می‌شوند، تجمعاتی تحت عنوان و بهانه‌های مختلفی برگزار می‌کنند.

وی عنوان کرد: این تجمعات برای برخی از عناصر سیاسی چه بسا مفید باشد می‌تواند از استان قزوین پیام‌هایی را به مرکز کشور انتقال دهد که مردم این استان و تجمعات با ما بوده و با این اهداف و نیات دست به چنین کارهایی می‌زنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد: تجمعات برخی از عناصر سیاسی به ضرر جامعه و حال مردم بوده و نه حکومت، نه دولت و نه مسئولان هیچ کدام راضی نیستند استان قزوین و استان‌های دیگر هر از گاهی و هر چند روزی دستخوش این اضطراب و نگرانی‌ها شود.

اسلامی با بیان اینکه افرادی در راستای برگزاری تجمعات سیاسی تلاش می‌کنند تا برای خود شخصیت موهوم و تخیلی بسازند، گفت: آن‌ها به فکر باشند و مردم را به این طرف و آن طرف نکشانند.

وی ادامه داد: برخی از عناصر سیاسی از این اجتماع بخواهند برای آینده خود کلاهی بسازند قطعاً خود و هم مردم ضرر می‌کنند و امید است مسئولان ذیربط به این مهم توجه کرده و تدابیری مهم در این راستا بیاندیشند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: آقای هاشمی‌رفسنجانی باید توجه کند این طور مایه اختلاف، درگیری و تجمعات این‌چنینی نشود و بداند که واقعاً قصد قربتی برای مهمان کردن، استقبال و یا از این قبیل برای آن نیست و نه قصد قربتی بوده و نه هدف مثبتی هست، بلکه عناصری ورشکسته و مطرود نظام هستند که از این‌گونه استقبال‌ها و تجمعات استفاده خواهند کرد و باید هاشمی به این مسائل توجه کند.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط

برچسب ها:

یک پاسخ به “توصیه‌های آیت‌الله اسلامی به هاشمی در آستانه ورود به قزوین”

  1. محمد گفت:

    سلام
    اگر کسی به خاطر حب دینا برود و سعی وافر پشت پرده داشته باشد که زیر اب امام جمعه را بزند ولی موفق نشود چطور ادمی است حاج اقا؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار