توصیه‌های ایمنی مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین ویژه ایام نوروز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97444
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
شاخص : مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین با تاکید بر رعایت اصول ایمنی در گاز گفت: زمانیکه که مشترکین قصد مسافرت دارند بهتر است نسبت به بستن شیر اصلی گاز ورودی واحد ساختمانی خود اقدام نمایند.

اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو از همشهریان و مشترکان گاز طبیعی درخواست کرد تا به هنگام مسافرت از بسته بودن شیرهای مصرف و همچنین شیر اصلی گاز منزل اطمینان حاصل کنند.

وی در ادامه افزود: با توجه به گرم شدن هوا و جمع آوری بخاری‌ها و لوازم گرمایشی توسط برخی از مشترکین؛ اگر بخواهند مجدد آن را نصب کنند حتما باید از باز بودن مسیر دود کش ها و اتصال دقیق شلنگ گاز به بخاری اطمینان حاصل کنند.

این مسئول در ادامه افزود: مشترکین باید بدانند  که لوله بخاری پس از روشن شدن باید گرم باشد و  سرد بودن آن نشان دهنده نقص در مسیر خروجی لوله بخاری است.

وی هشدار داد: زمانیکه که مشترکین قصد مسافرت دارند بهتر است نسبت به بستن شیر اصلی گاز ورودی واحد ساختمانی خود اقدام نمایند.

بوشهری با اشاره به پخش ۴۴ برنامه ۵دقیقه ای از سیمای قزوین با موضوع مصرف ایمن و بهینه گاز در طول زمستان گذشته گفت: به منظور فرهنگ سازی برنامه های مختلفی از قبیل آموزش چهره به چهره ۵۰۰۰دانش آموز در سطح استان در زمستان توسط شرکت گاز اجرا شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین خاطر در پایان نشان کرد: واحد امداد رسانی شرکت ملی گاز ایران با شماره تلفن ۱۹۴ بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیلات نوروزی نیز آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار