توصیه اینستاگرامی رسایی به ظریف و روحانی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64320
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۷
شاخص : نماینده مجلس خطاب به مسئولان دولت نوشت: از یاد نبرید که دستان نماینده دولتی(فرانسه) را در برابر چشمان مردم مسلمان ایران در دست خواهید گرفت که وقتی نشریه شارلی ابدو به رسول خدا توهین کرده بود، از آن نشریه حمایت مالی کردند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به حضور وزیر امورخارجه فرانسه به ایران انتقاد کرد.

وی با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

توصیه اینستاگرامی رسایی به ظریف و روحانی

«وزیر امور خارجه فرانسه که بیشترین نقش را در تشدید فشارها برای بازرسی و نظارت بر برنامه هسته ای کشورمان داشته و سرسختانه ترین مواضع را در برابر لغو تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران گرفته، شال و کلاه کرده تا به ایران بیاید.
وقتی فرانسه خون های آلوده به ایدز را در دهه شصت به رگ های بیماران کشورمان تزریق کرد، فابیوس، نخست وزیر فرانسه بود! ۳۵۰۰ بیمار ایرانی آلوده شدند که ۲۰۰ نفر آنها از دنیا رفته اند. فابیوس حتی زحمت یک عذرخواهی را هم به خود نداد.
حتما وزارت خارجه برنامه ای برای ملاقات این صادرکننده ایدز با ۳۳۰۰ بیمار آلوده ترتیب داده است؛ حتما قوه قضاییه جمهوری اسلامی از طرف ۳۵۰۰ بیمار آلوده به ایدز، فابیوس را فرا خواهد خواند تا درباره این اتفاق توضیح دهد؛ حتما رییس جمهور محترم در راستای دفاع از حقوق شهروندی، در ملاقات فابیوس با وی مطالبه این بیماران را فراموش نمی کند؛ حتما ظریف مثل رفتار اخم آلودی که با منتقدان ایرانی خود دارد با فابیوس برخورد خواهد کرد.
اما آقایان محترم! اگر هیچ‌ یک از این کارها را نکردید و نگران بهم خوردن رابطه تان با این متهمان بودید، از یاد نبرید که دستان نماینده دولتی را در برابر چشم مردم مسلمان ایران در دست گرفته اید که وقتی نشریه شارلی ابدو به رسول خدا توهین کرده بود، از آن نشریه حمایت مالی کردند تا توهین شان را به پنج زبان ترجمه کنند و بعد در حالی که لبخند رضایت بر لب داشتند، از جلسه دولت بیرون آمدند و تصویر توهین به پیامبر خدا محمد مصطفی(ص) را رو به دوربین ها گرفتند.
آقایان روحانی و ظریف! این را فراموش نکنید که یک ایرانی مسلمان هرگز توهین به رسول خدا را فراموش نمی کند، اما اگر فراموش کردید، بدانید که مردم ما حتی طرفداران شما این غفلت شما را از یاد نمی برند، چون پیامبرشان را بیش از هر چیز و هر کس دوست دارند».

انتهای پیام./۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “توصیه اینستاگرامی رسایی به ظریف و روحانی”

  1. احمد گفت:

    اقای رسایی اگه خیلی نگران فرانسوی ها هستی جلو خودرو پژو و ایران خودرو رو بگیر که خون مردم رو تو شیشه کردن اگه راست می گی یه کاری کن که پژو نتونه وارد ایران بشه
    آقای دلواپس!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار