توضیحات جهانگیری در خصوص شکایت احمدی‌نژاد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65407
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شاخص : معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز ابلاغیه‌ای در خصوص شکایت محمود احمدی نژاد،رئیس جمهور دولت دهم از سوی دستگاه قضایی به بنده ارائه نشده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، اسحاق جهانگیری صبح امروز در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایسنا در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران در مورد پرونده محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و حمیدرضا بقایی معاون اجرایی آن توضیحات ارائه کرد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز ابلاغیه‌ای در خصوص شکایت محمود احمدی نژاد،رئیس جمهور دولت دهم از سوی دستگاه قضایی به بنده ارائه نشده است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز ابلاغیه‌ای در خصوص شکایت محمود احمدی نژاد،رئیس جمهور دولت دهم از سوی دستگاه قضایی به بنده ارائه نشده است

خبرنگاری از جهانگیری پرسید با توجه به گفته اخیر شما مبنی بر اینکه وقتی ما می گوییم پول ها چه شد برخی فکر می کنند ما می گوییم بردند و خوردند در حالی که ما می گوییم این پول ها چگونه خرج شد، آیا شکایت احمدی نژاد از شما وجهی دارد؟

معاون اول رئیس جمهور پاسخ داد: این سوال را ازدستگاه قضایی بپرسید، قوه قضائیه باید رسیدگی کند.

وی در مورد بازخورد شکایت احمدی نژاد در موردش گفت: هنوز به صورت رسمی چیزی به من منتقل نشده است.

معاون اول رئیس جمهور در مورد پرونده بقایی و این که آقای اشرفی اصفهانی گفته است در ۱۰ کشور از سوی دولت قبل سرمایه گذاری شده است ، گفت: من در جریان جزئیات نیستم این مسائلی است که به دستگاه قضایی منتقل می شود ، حکم اصلی در اینگونه موارد دستگاه قضایی است.

جهانگیری تکرار کرد که باید منتظر بمانیم مسائلی که به قوه قضائیه منتقل شده بررسی شود و آنها نظر نهایی را بدهند.

 انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار