توقیف یک دستگاه کامیون با ۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در بویین زهرا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160826
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۱۵
شاخص : فرمانده انتظامي بوئين زهرا از توقيف يك دستگاه كاميون با 12 هزار ليتر سوخت قاچاق (گازوئيل ) در اين شهرستان خبر داد. 

سرهنگ حسین علیان نژادی فرمانده انتظامی بوئین زهرا در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از توقیف یک دستگاه کامیون با ۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق (گازوئیل ) در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: ماموران یگان امداد این شهرستان حین گشت زنی به یک دستگاه کامیون بنز تانکر دار در محور ترانزیت ” دانسفهان – بوئین زهرا مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بررسی‌های اولیه ماموران از مدارک خودرو مشخص شد که راننده خودرو سوخت را از “استان آذربایجان شرقی” به صورت قاچاق بارگیری کرده است ، که با هماهنگی قضایی جهت بررسی دقیق تر توسط کارشناسان شرکت نفت به مقر پلیس انتقال شد.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا اضافه کرد: با بررسی کارشناسانه عوامل شرکت نفت ، قاچاق ۱۲ هزار لیتر سوخت گازوئیل که به مقصد استان البرز بارگیری شده بود محرز و در این خصوص راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.

سرهنگ علیان نژادی با اشاره به ارزش ۱۴۰ میلیون ریالی سوخت مکشوفه تصریح کرد: سوخت تحویل شرکت نفت و متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

منبع: ناجای قزوین

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار