توقیف 120 قلم کالای غیراستاندارد در قزوین
کد خبر: 115720
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
در نیمه نخست امسال صورت گرفت؛
شاخص : مدیرکل استاندارد استان قزوین، از توقیف 120 قلم کالای غیر استاندارد در نیمه نخست امسال خبر داد.

محمودرضا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از توقیف ۱۲۰ قلم کالای غیر استاندارد در نیمه نخست امسال خبر داد و اظهار کرد: این تعداد کالاهای غیر استاندارد در بازرسی از ۲ هزار و ۴۲۵ واحد صنفی و مرکز عرضه کالا مورد شناسایی قرار گرفت.

مدیرکل استاندارد استان قزوین تصریح کرد: تضمین کیفیت و سلامت به عنوان مسئله‌ای کلیدی برای رقابت در صحنه صنایع غذایی و بقای شرکت‌هایی همچون تولیدکنندگان مواد غذایی و شرکت‌های تجاری حائز اهمیت است.

این مسوول اعلام کرد: در نیمه نخست امسال کارشناسان اداره کل استاندارد قزوین از یک هزار و ۴۶۳ واحد صنفی مواد غذایی، ۳۹۲ واحد عرضه لوازم یدکی خودرو، ۳۰۰ واحد عرضه لوازم خانگی و الکترونیکی، ۲۷۰ واحد لوازم بهداشتی و مصالح ساختمانی بازدید کرده اند.

طاهری خاطرنشان کرد: کیفیت کالا برای مصرف کننده و تولیدکنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است و با ترویج فرهنگ عمومی در این بخش می‌توان استاندارد در همه زمینه ها را به عنوان یک مطالبه مطرح کرد.

وی از شهرواندان قزوینی درخواست کرد: در صورت مشاهده فروش و عرضه کالاهای غیراستاندارد مراتب را برای پیگیری کارشناسان استاندارد با تماس با شماره ۱۵۱۷ و یا پیامک ۱۰۰۰۰۰۱۵۱۷ در جریان بگذارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار